سرویسSound Cloud امکان اشتراک گذاری آهنگ ها را در استوری اینستاگرام به طور مستقیم در اختیار کاربران قرار می دهد. کاربران این سیرویس می توانند با کلیک بر روی یک کلید از Sound Cloud، موزیک ها و فایل های صوتی مختلف را به استوری اینستاگرام بفرستند و محتوای صوتی مختلف را با دوستان خود به اشتراک بگذارند.

برای اشتراک گذاری یک محتوای صوتی ابتدا باید از اپلیکیشن Sound Cloud یک فایل صوتی را انتخاب نمایید و بر روی آیکون Share کلیک کنید. در بین گزینه ها شاهد گزینه ی Instagram stories خواهید بود که با کلیک بر روی آن می توانید وارد استوری اینستاگرام خود شده و متن یا استیکر موردنظرتان را به استوری اضافه کنید. در انتها با کلیک بر روی Send می توانید محتوای صوتی را از Sound Cloud به استوری اینستاگرامتان ارسال کنید و فایل های Sound Cloud را با دوستانتان از طریق استوری به اشتراک بگذارید.

این قابلیت بسیار ساده خواهد بود و به کشف موسیقی ها و اشتراک موسیقی با دوستان کمک زیادی میکند. این قابلیت جدید در آخرین نسخه ی اپلیکیشن هایSound Cloud و Instagram در سیستم عامل های iOS و اندروید برای کاربران ارائه شده است و از همین الان می توانید از این قابلیت جدید بهره مند شوید.