همکاری در فروش


همکاری در فروش / بازاریابی (درآمد بالای 700 هزارتومان در ماه)

 

 

بازاریابی و کسب درآمد: (با توضیح خلاصه، کوتاه و مفید)

آیا می دانید کسب درآمد در سفارش دات نت چقدر آسان است؟

آیا می دانید افراد زیادی در سفارش دات نت با بکار بردن روشهای ساده تبلیغاتی دارای یک درآمد خوب و معقول هستند؟

(علی ارجمندی: 1.300.000 تومان - حسن فنایی: 1.180.000 تومان - محمد حسنی: 1.080.000 تومان - علیرضا ستاری: 980.000 تومان - حسین معافی: 865.000 تومان و ...)

 شما فقط کافی است به صورت کاملا رایگان در بخش بازاریابی ثبت نام کنید و در پایان لینک همکاری را بزنید و در مکانهای پربازدید در اینترنت تبلیغ کنید و یا بنر سایت ما را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید. ...:::... همین !

اگر صاحب سایت یا وبلاگ هستید فرصت مناسبی برای تبلیغ در اختیار دارید. می توانید با گذاشتن بنر سایت ما و یا درج لینک بازاریابی در سایت یا وبلاگتان با عناوین مناسب، اقدام به بازاریابی و فروش خدمات و در نتیجه کسب درآمد نمایید.

 

هر گاه یک مشتری با کلیک بر روی بنر ما و یا لینک بازاریابی شما وارد سفارش دات نت شود و یک سفارش جدید می دهند، درصدی از قیمت آن سفارش (پورسانت محصول) به حساب شما افزوده می شود. مثلا اگر آن محصول 500.000 تومان قیمت داشته باشد و پورسانت آن 15% باشد، بنابراین 75.000 تومان به حساب شما افزوده می شود.

 

درخواست واریز به حساب بانکی:

شما می توانید در روزهای جمعه و یا شنبه هر هفته با ورود به سیستم، دکمه دریافت وجه را کلیک نمایید. حداکثر تا انتهای همان روز ، مبلغ ، به حساب بانکی شما واریز می شود. و مشخصات رسید بانکی در پنل شما ثبت می شود. جهت درخواست، لازم است مبلغ قابل برداشت شما حداقل 500,000 ریال باشد.

در مورد لینک بازاریابی: (نمونه مثل : http://www.my.old.sefaresh.net/aff.php?aff=016)
این لینک بیانگر آن است که شخصی با کد 016 به عنوان همکار و بازاریاب با ما فعالیت می کند. چنانچه یک مشتری بر روی این لینک کلیک نماید و وارد بخش سفارش آن محصول شود و در نهایت محصول را سفارش دهد 10 درصد قیمت آن محصول، به حساب کد 016 در سفارش دات نت افزوده می شود. جالب است بدانید اگر آن مشتری در آن لحظه محصول دیگری را نیز انتخاب نماید باز هم به حساب کد 016 به عنوان معرف وی ثبت خواهد شد و در صورت سفارش آن محصول، پورسانت آن به کد 016 تعلق می گیرد.


نکته: پس از ثبت نام اطلاعات بیشتری در مورد لینکهای بازاریابی در اختیار شما قرار می دهیم.

نکته 2 : به هر کدام از همکاران سامانه پیامک + 100 عدد پیامک ماهانه، بصورت رایگان تعلق می گیرد.

 

شرایط و مقررات بخش بازاریابی:

1: لطفا در بخش بازاریابی (کسب درآمد) تنها یک بار اقدام به ثبت نام نمایید.

2: عضویت هر شخص حقیقی یا حقوقی در سایت به معنای مطالعه و قبول کلیه شرایط این توافقنامه می باشد و پس از عضویت نمی تواند به دلایلی از قبیل عدم آشنایی به قوانین از تایید آن سر باز زند.

3: بازاریاب باید از ارائه هر گونه مطلب و عکس غیر اخلاقی و مغایر با شئون نظام جمهوری اسلامی ایران و شرع مقدس اسلام در سایتها جدا پرهیز نماید.

4: بازاریاب نباید برای هیچ سایت غیر اخلاقی و یا فیلتر شده تبلیغ نماید.

5: در هیچکدام از سایتهای بازاریاب نباید آموزش دزدی، ساخت بمب و مشروبات الکلی و هر گونه توهین یا شعاری علیه قومیتها و مذاهب مختلف و نظام جمهوری اسلامی ایران وجود داشته باشد.

6: بازاریاب باید قوانین کپی رایت داخلی و بین المللی و حقوق مولف و مصنف را رعایت نماید.

7: اعضایی که بیش از 3 ماه پیاپی به سیستم سایت وارد نشوند حذف خواهند شد. یعنی چنانچه یک بازاریاب در طول 90 روز حتی یک بار هم به پنل شخصی خود وارد نشود،حساب و درامد وی از سایت حذف خواهد شد

 
نکات مهم ثبت نام:

  1. در هنگام ثبت نام در وارد كردن آدرس ایمیل، دقت كنيد. زیرا رمز محرمانه جهت فعالسازی به آدرس ایمیل شما ارسال می شود. آدرس ایمیل وسیله ارتباط ما با شماست.

2.لطفا پس از ثبت نام حتما ايميل باكس خود را چك كنيد. در صورتيكه در بخش Inbox ايميلي از طرف ما دریافت نشد در بخش Spam و يا Bulk ايميل خود را نيز چك كنيد.

3.شماره حساب یا شماره کارت بانکی باید به نام خودتان باشد.

 

 

 

لینک ثبت نام در سایت  

 

لینک فعالسازی همکاری شما با ما، بعد از ثبت نام  

 

همکاری فروش در شبکه های اجتماعی