هواوی از جمله‌ی چندین شرکتی بود که قصد داشت تا نسل جدید گوشی‌هوشمند خود را در جریان MWC 2020 رونمایی کند، اما با لغو این رویداد توسط GSMA، حال این شرکت اعلام کرده که قصد دارد طی رویدادی آنلاین، میت ایکس اس را رونمایی کند. هواوی در این خصوص با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده که به دلیل لغو شدن یک رویداد نمی‌توان کل فرآید معرفی یک محصول را متوقف کرد. هواوی در این خصوص چنین اظهار نظر کرده است:

اما آیا می‌توان به دلیل لغو شدن یک رویداد، کل فرآیند معرفی یک محصول را متوقف کرد؟ بدیهی است که شرکت‌ها به دنبال راهکاری دیگر باشند. هوآوی روشی ایده‌آل را انتخاب کرده است که شاید بتواند شروعی برای معرفی بسیاری از محصولات در اوایل سال 2020 به این شیوه باشد.

 

 

 

هواوی اعلام کرده که این شرکت در نظر دارد تا طی رویدادی آنلاین که ساعت ۱۶:۳۰ روز دوشنبه پنجم اسفندماه به وقت تهران برگزار خواهد شد، نسل جدید گوشی‌هوشمند تاشدنی خود را رونمایی کند.

هواوی اعلام کرده که در این رویداد علاوه بر هواوی میت Xs محصولاتی مانند تجهیزات پوشیدنی هوشمند، تبلت‌های جدید، دستگاه‌های بهره‌مند از فناوری 5G، تجهیزات IoT و همچنین رویکرد و استراتژی جدید خود را به کاربران معرفی کند.