میزبانی وب , چرا سفارش دات نت؟


پاسخگویی مناسب

نحوه تماس و برخورد مناسب یکی از اصول اصلی در سفارش دات نت می باشد. شما می توانید به راحتی و۲۴ ساعته از طریق ایمیل ، پرتال پشتیبانی سفارش دات نت و یا در ساعات اداری از طریق گفتگوی آنلاین و تلفن با کارشناسان سفارش دات نت تماس حاصل نمایید. متوسط زمان پاسخگویی به ایمیل ها و تیکت ها حدود یک ساعت می باشد.

 

گارانتی بازگشت پول

جای هیچ گونه نگرانی نیست شما می توانید تا یک هفته پس از عقد قرار داد چنانچه مشکلی در سرویس ارائه شده مشاهده نمودید، قرارداد را فسخ نموده و پول پرداخت شده را پس بگیرید.

 

شبکه Cluster

شبکه سفارش دات نت بر خلاف اکثر شرکت های میزبانی وب که از یک سرور و یا چند سرور جدا از هم تشکیل شده است، به صورت Cluster بوده و کلیه سرویس ها اعم از سرویس وب، پست الکترونیکی، پایگاه داده SQL و سرویس DNS به صورت Load Balance می باشد. این امکان که تنها با کنترل پنل Helm قابل اجرا می باشد موجب می شود هنگام ایجاد یک سایت در شبکه هر کدام از سرویس های آن سایت بر روی خلوت ترین سرور ایجاد شود و با افزوده شدن تعداد سایتها گسترش شبکه به سادگی افزودن سرور های جدید باشد. علاوه بر آن هنگام بروز مشکل برای یکی از سرور ها تنها بخشی از امکانات برخی از سایتها از کار می افتد.

 

استفاده از نرم افزارهای دارایLicense

سفارش دات نت برخلاف بسیاری از شرکت های میزبانی، License نرم افزارهای نصب شده بر روی سرور را خریداری می کند، بنابراین همیشه قابلیت استفاده از آخرین نسخه آنها وجود دارد.

 

امنیت

از آنجا که امنیت جایگاه و اهمیت ویژه ای در ارائه سرویس های میزبانی وب دارد، سفارش دات نت نهایت تلاش خود را در جهت ارائه سرویسی مطمئن و امن می نماید. استفاده از فایروال های سخت افزاری، نرم افزاری و سوئیچ های شخصی از جمله اقدامات سفارش دات نت در این جهت می باشد. همچنین سفارش دات نت برای کلیه وب سایت ها Application Isolation Mode را ارائه نموده است.

 

ارائه Application Isolation Mode

سفارش دات نت بر خلاف اکثریت قریب به اتفاق شرکتهای هاستینگ به هر وب سایت یک Application Pool اختصاصی ارائه می دهد این امکان موجب می شود که هر وب سایت در یک محیط ایزوله اجرا شود و سایر وب سایتها بر کارایی سایت تاثیری نداشته باشد. این قابلیت، تعداد وب سایتهایی که شرکت میزبان می تواند بر روی یک سرور میزبانی کند را به شدت پایین می آورد به همین خاطر اکثر میزبانها به خاطر کاهش هزینه ها این قابلیت را غیر فعال می کنند. ولی موجب امنیت بسیار بالا وب سایت و همچنین عدم تداخل پردازه وب سایتهای دیگر می گردد.

 

از دیتا سنتر های معتبر در ایران و خارج از کشور

دیتا سنتر (محل نگهداری سرورها) نقشی مستقیم و تاثیر بسیار بالایی در کیفیت سرویس دهی به سایتها دارد اتصال به بک بون OC192 موجب بالا بودن سرعت دسترسی سایتها می شود همچنین اتصال به ۶ بک بون دیگر باعث بالا رفتن زمان دسترسی به سایتها (Uptime) می شود علاوه بر این، مواردی که در بخش شبکه سفارش دات نت به آن اشاره شده است امنیت و کیفیت شبکه را تضمین می نماید.

 

استفاده از سخت افزارهای مناسب

استفاده از سخت‌افزار مخصوص سرور موجب افزایش پایداری و طول عمر سرورها و همچنین کاهش احتمال بروز مشکلات سخت افزاری و کاهش قطعی‌های احتمالی سرورهاست. سفارش دات نت از سرورهای قدرتمند HP جهت سرویس دهی استفاده می کند.

 

مانیتورینگ خودکار سرویسها

کلیه سرویسها توسط نرم افزارهای مانیتورینگ خودکار از چندین نقطه در دنیا به صورت مداوم در حال تست و مانیتور هستند در صورت بروز اختلال در هر سرویس بلافاصله مدیران سرورها از طریق ایمیل و sms از حادثه مطلع و جهت رفع مشکل دست به کار خواهند شد.

 

مالکیت سرورها

سفارش دات نت برای سرویس دهی از سرویس شرکت دیگری استفاده نمی کند بلکه خود مالک سرورهای خود بوده کلیه سرور ها در یکی از بزرگترین دیتا سنترهای دنیا به نام Savvis نگهداری می شود ما کنترل کامل بر روی سرورها داشته و همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل سخت افزاری این مشکل توسط کارشناسان دیتاسنتر در کوتاه ترین زمان ممکن مرتفع خواهد شد. ضمنا بکاپ کلیه اطلاعات در کانادا نیز نگهداری می شود.

 

شبکه ای بی نظیر

علاوه بر مطالب گفته شده در بخش شبکه سفارش دات نت و با توجه به مطالب ذیل می توان به جرات اظهار داشت که شبکه مورد استفاده در سفارش دات نت شبکه ای بی نظیر است:

 

بکاپ کامل اطلاعات

در صورت بروز مشکل سخت افزاری روی هارد دیسک های سرور که منجر به تعویض هارد دیسک شود جای هیچگونه نگرانی نیست ما همواره چندین نسخه پشتیبان از کلیه اطلاعات شامل فایلها پایگاه های داده و ایمیلها را بر روی هارد دیسکهای پشتیبان نگهداری می کنیم. همه سرور ها در سفارش دات نت دارای حداقل دو هارد دیسک جهت نگهداری و بازگشت سریع اطلاعات می باشند. این عمل اگرچه هزینه سنگینی را به شرکت وارد می سازد اما باعث می شود تا در هنگام بروز حوادثی نظیر سوختن هارد دیسک، پس از نصب مجدد سیستم عامل، اطلاعات به سرعت بازیابی شوند و سرویس شما دارای کمترین زمان قطعی باشد.

 

کنترل پنل مدیریت سرویس ها

سفارش دات نت علاوه بر کنترل پنل میزبانی وب به هر کاربر یک کنترل پنل جامع برای مدیریت تمامی سرویسهای خود ارائه می دهد. در این کنترل پنل می توان از وضعیت کلیه سرویسهای خریداری شده مطلع شد و تاریخ پایان هر کدام را مشاهده کرد و به راحتی می توان آنها را مدیریت نمود همچنین با توجه به ثبت سوابق کاربران می توان به راحتی یک سرویس جدید را تهیه نمود و یا سرویسها را تمدید کرد.