سری  گلکسی اس ۱۱ سامسونگ، پرچم‌دار سال آینده کره‌ای‌ها، ممکن است با نام دیگری معرفی شود. درواقع، سامسونگ ممکن است پرچم‌دار سری آینده گلکسی اس سامسونگ را گلکسی اس ۲۰ بنامد؛ درنتیجه از نام گلکسی اس ۱۱ خبری نخواهد بود. بسیاری شرکت‌های تولیدکننده‌ی گوشی موبایل نام‌گذاری این‌چنینی را در پیش گرفته‌اند و ظاهرا سامسونگ نیز از این الگو پیروی خواهد کرد. در‌این‌میان، می‌توان به آنر ۱۰  و آنر ۲۰ یا سری پی ۱۰ و پی ۲۰ هواوی اشاره کرد که به این الگوی نام‌گذاری روی آورده‌اند.

اگر این نام‌گذاری صحت داشته باشد، سامسونگ در چند ماه، گوشی‌های سامسونگ گلکسی اس ۲۰ و گلکسی اس ۲۰ پلاس و گلکسی اس ۲۰ ای را به بازار عرضه خواهد کرد. درنهایت، درصورتی‌که سامسونگ در همین مسیر پیش برود، در سال ۲۰۲۱ باید منتظر سری گلکسی اس ۳۰ باشیم، نه سری گلکسی اس ۲۱. اگر سامسونگ با این جهش پیش برود، باید پیشرفت‌های بزرگی را دراختیار کاربران قرار دهد. به‌هرصورت هنوز چیزی تأیید نشده است و سامسونگ اطلاعاتی درباره‌ی این موضوع منتشر نکرده است.

البته برخی معتقدند باتوجه‌به اینکه پرچم‌داران سامسونگ درمقابل آیفون‌های اپل قرار می‌گیرند، منطقی نیست این شرکت کره‌جنوبی از این الگو در نام‌گذاری محصولات خود استفاده کند؛ چراکه نسل فعلی اپل سری آیفون ۱۱ است و شاید بهتر و معقول‌تر باشد که سامسونگ هم نام‌گذاری خود را با اس ۱۱ ادامه دهد.

 افزون‌براین، ممکن است سری گلکسی نوت نیز با پرش عددی در نام‌گذاری رو‌به‌رو شود؛ درنتیجه، نسل بعدی گوشی سامسونگ گلکسی نوت نیز با نام گلکسی نوت ۲۰ معرفی خواهد شد؛ زیرا سامسونگ ترجیح می‌دهد شماره‌های یکنواختی را برای این دو سری از محصولات خود ارائه دهد. البته ظاهرا شایعات درباره‌ی گلکسی فولد ۲ نیز به واقعیت تبدیل خواهد شد و احتمالا این مدل از نمایشگر شیشه‌ای بسیار نازک و متفاوت بهره خواهد برد. بدین‌ترتیب، صفحه‌نمایشی صاف‌تر و باریک‌تر و شیشه‌ای در این مدل ارائه خواهد شد.