پیشگامان کشت پایدار

 • برای مشاهده سایت کلیک کنید
 • تاریخ اجرا : 1397/10/09
 • توضیحات:

  Html5: استفاده تخصصی و اصولی از زبان HTML5 مهمترین فاکتور وب سایت حرفه ای میباشد. اگر بخواهید وب سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد باید از این زبان با بالاترین کیفیت استفاده شده باشد. مطمئن باشید ما تخصص این کار را داریم.

   

  Css3: داشتن وب سایت زیبا کاملا حق شما میباشد. زبان CSS3 در ساختار طراحی میتواند این زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد.

   

  Bootstrap: استفاده از فریم ورک bootstrap برای طراحی واکنشگرا (Responsive) که موجب نمایش مناسب این سایت در تمام مانیتور ها، تلفن های هوشمند و تبلت ها میگردد و با تمامی مرورگرهای استاندارد همخوانی دارد و حتی در نسخه های قدیمی تر مانند اینترنت اکسپلورر 8 نیز ظاهر زیبای سایت را حفظ میکند.

   

  jQuery: داشتن حرکات بسیار زیبا و حتی انیمیشنی باعث جذاب شدن و پربازدید شدن این وب سایت میگردد. این زبان میتواند با ارائه افکت های بسیار جالب و کاربرپسند جلوه ای زیبا و عمیق را به وب سایت ببخشد.

   

  PHP: ما از بهترین و کاملترین زبان برنامه نویسی برای طراحی این سایت استفاده نموده ایم. بزرگترین وب سایت ها در دنیا توسط زبان PHP طراحی و پیاده سازی شده اند.

   

  Control Panel: تمامی سایت های ما دارای کنترل پنل می باشند که دارای امکانات بسیار زیادی از جمله: مدیریت و ویرایش مطالب و محتوا سایت، مدیریت کاربران سایت و سطح دسترسی آن ها، مدیریت نظرات، ایجاد صفحات استاتیک و داینامیک نامحدود، درج واترمارک به صورت اتوماتیک بر روی تصاویر، ایجاد نظرسنجی، ایجاد سوال و جواب امنیتی نامحدود، مدیریت ایمیل ها، امکان تعیین کلمات و جایگزین شدن با عبارات مناسب در اخبار و نظراتی که ارسال می شوند، امکان تعیین کلمات کلیدی خاص، درج و مدیریت تبلیغات منتشر شده در سایت، وارد کردن کانال خبری از سایت های دیگر جهت دریافت اتوماتیک مقالات آن‌ها و ثبت در اخبار و ... .

   

بازگشت به صفحه نمونه کارها