گردشگری سفر پورتال


حجم: ۴٫۰ مگابایت

 آمارها نشان داده که امروزه حدود 35 میلیون نفر ایرانی  از گوشیهای هوشمند و تبلتها استفاده می کنندو همچنین  با افزایش مسافرتها در تعطیلات ، بیش ازگذشته نیاز به  یک راهنمای همراه دیجیتالی در مسافرت احساس می شود.
 از این رو ستاد تسهیلات سفر  به همراه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از گروه برنامه نویسی شرکت گسترش هوشمند ارتباطات درخواست طراحی اپلیکیشن استثنایی و قدرتمند جهت رفاه حال هموطنان عزیز نموده است.
این اپلیکیشن در حین اجرا ،در شبکه های ملی و استانی  معرفی گردیده  و در تمامی پلهای عابر پیاده ، ورودی شهرها و جایگاههای سوخت  بصورت بنر، بروشور و کاتالوگ با استفاده از تجهیزات بلوتوث و یا لینک دسترسی برای دانلود در وب سایت این اپلیکیشن و کافه بازار در اختیار مردم قرار داده شد، که بصورت چشمگیری در 4 روز اول معرفی بیش از 70 هزار بار دانلود و پس از طی مدت 14 روز به 220 هزار دانلود رسید.

این نرم افزار قابلیت نمایش رستوران ها ، هتل ها، جایگاههای سوخت،  ایستگاههای قطار ، فرودگاه ، دفاتر مسافرتی ، بیمارستان، پایگاههای اورژانس، داروخانه های شبانه روزی ، پارک ها ، پایانه های مسافرتی ، دهکده تفریحی و گردشگری، سینما , کمپ چادرهای مسافرتی , آبشارهای استان , مساجد و مصلی ها , کمپ هلال احمر , مهمانپذیر , اماکن تاریخی , اماکن متبرکه , تالاب و دریاچه ها و موزه ها را فراهم کرده است.

از  امکانات دیگر این اپلیکیشن میتوان به :
1-امکان نمایش موقعیت فعلی کاربر بر روی نقشه از طریق GPS حتی در  صورت آفلاین بودن
2-امکان نمایش لحظه به لحظه کاربر بر روی نقشه
3-امکان نمایش محل های مدنظر کاربر بر روی نقشه با قابلیت جستجو براساس نام،تصاویر،آدرس و غیره
4- امکان نمایش نزدیک ترین مکان جستجو شده توسط فرد حتی تا فاصله 5 کیلومتری کاربر
5-امکان  فیلتر کردن اطلاعات بر اساس نیاز با قابلیت تفکیک
6-امکان بزرگنمایی نقشه تا ارتفاع بسیار نزدیک
7-امکان قابلیت تنظیم اتوماتیک قطب نما بر روی نقشه
8- امکان قابلیت امکان جستجوی مکانها
9-امکان شرکت در نظر سنجی
10=امکان ارسال انتقادات و پیشنهادات
11- امکان  ارسال عکس جهت شرکت در مسابقه
12-دریافت پیام های اطلاع رسانی از نقاط گردشگری استان اشاره نمود.

 

بازگشت به صفحه نمونه کارها