به راحتی می‌توانید به عکس‌های خود افکت دهید و روتوش چهره را با موبایل در سطح کیفی عالی پردازش کنید. همچنین تنظیمات نور، رنگ و تم را به دلخواه خود عوض کنید.

گاهی اوقات عکس‌هایی که می‌گیریم نور یا کیفیت خوبی ندارند؛ اما ژست و لوکیشن عکس‌مان را دوست داریم. بهتر است بدانید این‌گونه موارد تا حد قابل توجهی با استفاده از برنامه‌های حرفه‌ای فتوشاب موبایل به راحتی بازپروری می‌شوند. در ادامه «ایرنا زندگی» چند مورد از بهترین و حرفه‌ای‌ترین برنامه‌های فتوشاپ موبایل را معرفی می‌کند که به راحتی می‌توانید به عکس‌های خود افکت دهید و روتوش چهره را با موبایل در سطح کیفی عالی پردازش کنید. همچنین تنظیمات نور، رنگ و تم را به دلخواه خود عوض کنید.

۱. اسنپ‌سید (snapseed)

یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های فتوشاپ موبایل است که در سال ۲۰۱۱ توانست برنده‌ی بهترین برنامه‌ی سال شود که موجب شد کمپانی گوگل اقدام به خرید این برنامه کند. این برنامه قدرتمند فتوشاپ باب میل  عکاس‌های حرفه‌ای یا کسانی که دوست دارند تغییرات حرفه‌ای بر عکس‌های خود پیاده کنند است. اسنپ‌سید برای سیستم‌ عامل‌های اندروید و آی او اس طراحی شده است. این برنامه رایگان است و زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی، پرتغالی، ژاپنی، چینی و عربی را پشتیبانی می‌کند.

۲.پولار (polarr)

برنامه پولار در ابتدا تنها برای آی او اس تهیه شده بود؛ اما به علت استقبال زیاد طراحی این برنامه در ۲۰۱۵ برای اندرویدی‌های هم انجام شد. این برنامه افکت‌های بسیاری را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد. چنان که شما خواهان فیلتر و افکت‌های شخصی برای خود باشید می‌توانید برنامه را با پرداخت هزینه ارتقا دهید و پنل شخصی خود را ایجاد کنید. استفاده از این برنامه در ابتدا ممکن است کمی گیج کننده باشد؛ ولی می‌توانید روی یک عکس آزمون و خطا را انجام دهید و یاد بگیرید.

منبع : ایرنا