یک تصویر 360 درجه از گلکسی واچ 3 منتشر شده است که طراحی این محصول را از تمام زوایا نشان می‌دهد. این رندر توسط evleaks منتشر شده است.

چند ماهی می‌شود که می‌دانیم سامسونگ قصد دارد از یک ساعت هوشمند جدید رونمایی کند. از همان زمان مشخص شد که این ساعت هوشمند با نام گلکسی واچ 3 روانه بازار می‌شود. پس از آن نیز چند تصویر رندر شده از این ساعت هوشمند در فضای اینترنت منتشر شد که طراحی گلکسی واچ 3 را به نمایش می‌گذاشت.

امروز یک تصویر متحرک GIF توسط evleaks منتشر شده است که گلکسی واچ 3 را به صورت 360 درجه نمایش می‌دهد. این نخستین بار است که می‌توانیم ساعت هوشمند آینده سامسونگ را در تمام زوایا مشاهده کنیم.

این فایل گیف نمایی 360 درجه را از مدل 45 میلی‌متری گلکسی واچ 3 به نمایش می‌گذارد. در این رندر نی می‌توانیم استفاده از تیتانیوم در ساخت بدنه این ساعت هوشمند را مشاهده کنیم. این نخستین بار است که سامسونگ از این متریال برای ساخت ساعت خود استفاده می‌کند.

گلکسی واچ 3 در دو اندازه 41 و 45 میلی متری روانه بازار می‌شود که ز نمایشگری 1.2 و 1.4 اینچی استفاده می‌کنند. این ساعت هوشمند در دو نسخه استیل و تیتانیوم ساخته شده است. از جمله قابلیت‌های این ساعت هوشمند می‌توان به پشتیبانی از LTE و GPS اشاره کرد.

این ساعت دو گواهی مقاومت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار IP68 و هم‌چنین گواهینامه نظامی MIL-STD-810G را دریافت کرده است. سامسونگ قصد دارد کلید دایره‌ای شکل را به این ساعت هوشمند بازگرداند، امری که مطمئنا دوستداران قدیمی این سری ساعت هوشمند را خوشحال می‌کند.

سامسونگ هنوز به صورت رسمی تایید نکرده است که در چه تاریخی این ساعت هوشمند را رونمایی خواهد کرد. با این حال ظاهرا نیازی نیست تا تاریخ 5 آگوست (15 مرداد) و برگزاری رویداد معرفی سری گلکسی نوت 20 و گلکسی فولد 1 منتظر بمانیم، شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد این شرکت کره‌ای طی یکی دو هفته آینده از گلکسی واچ 3 رونمایی خواهد کرد.

منبع : فارنت