خدمات مبتنی بر محتوا در شبکه ایرانسل، از این پس فقط از طریق اعتبار حساب ویژۀ این خدمات، به مشترکان ایرانسل ارائه می‌شود.

مشترکان ایرانسل به عنوان اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، از این پس در صورت تمایل به استفاده از خدمات مبتنی بر محتوا (ارزش افزوده)، لازم است تا حساب ویژۀ این خدمات را شارژ کنند. این تغییر بر اساس مصوبۀ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (رگولاتوری) و از تاریخ 19 خرداد ماه 1399 اعمال شده است.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، تمامی مشترکان اعتباری ایرانسل از روز 19 خرداد ماه 1399، تنها در صورتی می‌توانند از خدمات مبتنی بر محتوای ایرانسل استفاده کنند که با مراجعه به بخش اعتبار محتوا در اپلیکیشن «ایرانسل من» و یا شماره‌گیری کد دستوری #11*555* ، بستۀ ویژۀ محتوایی را خریداری کرده باشند.

خدمات مبتنی بر محتوا برای مشترکان دائمی ایرانسل کماکان غیرفعال است

ایرانسل بسته‌های اعتباری 10هزار تا 100 هزار ریالی برای مشترکان خود در نظر گرفته است تا از راه‌های یاد شده بتوانند در صورت تمایل، حساب اعتبار محتوای خود را افزایش داده و از سرویس‌های موسوم به خدمات ارزش افزوده بهره‌مند شوند.

مشترکان ایرانسل در صورت نداشتن اعتبار لازم در حساب ویژۀ خدمات محتوایی، امکان استفاده از این خدمات را ندارند؛ اما فهرست خدمات مبتنی بر محتوای قبلی برای آنها قابل مشاهده است تا در صورت خرید بستۀ محتوایی، بتوانند خدمات دلخواه خود را از فهرست موجود انتخاب و استفاده کنند.

مشترکان ایرانسل همواره می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد دستوری #800* ، خدمات مبتنی بر محتوای فعال روی حساب خود را مشاهده و در صورت لزوم، آنها را غیرفعال کنند.

ایرانسل به عنوان اپراتور پیشرو در کسب رضایت مشتری، پیش از این نیز با هدف ارتقای شفافیت در ارائۀ خدمات مبتنی بر محتوا، علاوه بر کد دستوری #800*، امکان مشاهده و غیرفعال‌سازی این خدمات را از طریق اپلیکیشن ایرانسل‌من نیز فراهم کرده بود.

منبع : فارنت