بنابر جدیدترین گزارش‌های منتشر شده، گلکسی واچ بعدی سامسونگ که احتمالا با نام گلکسی واچ 2 وارد بازار می‌شود، حاشیه چرخان فیزیکی در دور صفحه نمایش خود خواهد داشت.

سال گذشته میلادی شرکت سامسونگ از ساعت‌های هوشمند Galaxy Watch Active و Galaxy Watch Active 2 با فاصله 8 ماه رونمایی کرد که هیچ کدام از آن‌ها، حاشیه چرخان فیزیکی ندارند.

سامسونگ همزمان با معرفی گلکسی واچ اکتیو 2 از حاشیه لمسی رونمایی کرد که اگرچه به صورت نرم افزاری قابلیت‌های قابل قبولی دارد ولی نمی‌توانیم آن را جایگزین مناسبی برای حاشیه چرخان فیزیکی بدانیم.

بنابر تاییدیه FCC، ساعت هوشمند گلکسی واچ 2 اکتیو با اندازه 45 میلی‌متری وارد بازار می‌شود که بزرگتر از گلکسی واچ اکتیو 2 با اندازه 44 میلی‌متر و کوچکتر از گلکسی واچ با اندازه 46 میلی‌متر است. این احتمال وجود دارد که ساعت هوشمند جدید سامسونگ در نسخه بزرگتری وارد بازار شود و همچنین در مدل تیتانیومی در اختیار خریداران قرار بگیرد.

گزارش‌ها از معرفی این ساعت هوشمند سامسونگ در تابستان سال جاری خبر می‌دهند. این دستگاه همراه با گوشی‌های سری گلکسی نوت 20، گلکسی فولد 2 و تبلت‌های گلکسی تب اس 7 و اس 7 پلاس احتمالا در یک مراسم آنلاین رونمایی خواهد شد.

اگر همه این محصولات در کنار یکدیگر معرفی شوند، گلکسی واچ 2 در معرض توجه قرار نمی‌گیرد، با این حال حاشیه چرخان فیزیکی و قابلیت ECG (نوار قلب)، که به تازگی به گلکسی واچ اکتیو 2 آمده، می‌توانند توجه کاربران را جلب کنند.

منبع : فارنت