درخواست مشاوره انلاین

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

پکیج هوشمند سازمان ها وادارات

اپلیکیشن موبایل،وب سایت،فرم ساز آنلاین،آزمون آنلاین،پنل پیامک هوشمند،سامانه هوشمند.

با توجه به اینکه در ایران حدود 35 میلیون نفر از گوشیهای هوشمند و تبلتها استفاده می کنند، همچنین هزاران سهم از مشاهده اخبار نیز به این سو رغبت دارد و نیز استفاده از نرم افزارهای تولید شده خارجی و امنیت بسیار پایین آنها، ما را بر آن داشت که نرم افزاری ویژه برای این موضوع طراحی نمائیم که امکانات فوق العاده ای  را دارا باشد.

نرم افزارهای هوشمند پزشکان

بسته نرم افزاری هوشمند یک وب سایت اختصاصی،اپلیکیشن موبایل، نوبت دهی آنلاین،مدیریت مطب و کارت هوشمند برای پزشکان میباشد. وب سایت و اپلیکیشن موبایل با نمایی کاملا متفاوت برای شما طراحی و اجرا میگردد. شما میتوانید تمامی خدمات خود را که در مطب یا کلینیک خود ارائه میدهید به صورت کامل و جامع در این وب سایت و اپلیکیشن  انجام دهید و با کاربران خود تعامل کنید تا کاربرانی که به سایت شما مراجعه میکنند بتوانند از خدمات شما مطلع شوند.

سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استان گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, تکنولوژی, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین