تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

شناسایی کرم Conflicker از سال ۲۰۰۹ که شروع شده، حدود ۲۲۵ درصد افزایش یافته است.
Conflicker یک کرم کامپیوتری است که میتواند وارد کامپیوتر شما شود و با گسترش خود در سطح شبکه به صورت اتوماتیک و بدون وجود تعامل انسانی، شبکه را آلوده سازد.
شناسایی این کرم برای اپراتورهای شبکه و مراجع قانونی و دولتی سخت است زیرا این کرم از ترکیب روش های پیشرفته خرابکاری بوجود آمده است. این کرم با بهره گیری از انواع بردارهای حمله به ارسال و دریافت Payload ها میپردازند که شامل: آسیب پذیری های نرم افزارهای دستگاههای قابل حمل(از قبیلusb یا CD/DVD) و همچنین اعمال نفوذ در قسمت های ضعیف شبکه(مانند پسورد های ضعیف در سیثستم های فعال شبکه).
کرم Conflicker میتواند با کنترل از راه دور و دسترسی به Backdoor های سیستم اقدام به دانلود فایل های مخرب کرده و تاثیرات بدی را برای سیستم میزبان بوجود آورد.
Confilcker چکونه عمل میکند؟
Confilcker زیر ساخت های امنی را برای جرایم اینترنتی بوجود آورده است. این کرم به مهاجم اجازه میدهد تا به صورت دسترسی از راه دور اقدام به نصب نرم افزار هایی برای تاثیر گذاری در سمت میزبان میکند. این نرم افزار ها چه کارهایی انجام میدهدند؟ ما نمیدانیم . شرکت های آنتی ویروس به طور کامل متوجه این موضوع نشده اند. تا این لحظه،میزان گسترش قابلیت های این کرم ناشناخته است.
Conflicker خود را در سطح شبکه گسترش میدهد تا یک کامپیوتر آسیب پذیر پیدا کند، این کرم میتواند سرویس های اتوماتیک بک آپ گیری را غیر فعال کند و داده های قبلی را پاک کند، سرویس هاس امنیتی را غیر فعال کند ، دسترسی هایی که ممنوع شده اند به وبسایت هایی که آلوده یا مشکوک هستند را باز میکند و با تکثیر خود به قسمتهای دیگر شبکه این کار را بر روی سایر سیستم ها نیز انجام میدهد.
چگونه متوجه شویم کامپیوتر ما در معرض خطر قرار دارد؟
اگر کامپیوتر شما با کرم Conficker آلوده شده باشد، یا ممکن است شما هیچ علایم بارزی نداشته باشد یا یکی از علایم زیررا تجربه کرده باشید:
• قوانین های حساب های کاربری در حال تغییر باشند.
• به روز رسانی های اتوماتیک،غیر فعال کردن سرویس های مهم مثل BITS، Windows defender و Error reporting service
• تراکم در شبکه
• عدم دسترسی به وبسایت های امنیتی مختلف


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین