تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

تمرکز بر روی نتایج جستجو در موتورهای جستجوی مختلف به ویژه گوگل یکی از بهترین روش های حفظ اعتبار نام تجاری شما میباشد ( برندینگ ) زیرا از این طریق هنگامی که افراد مختلف برای مدتی طولانی شما را در بهترین رده های نتایج موتورهای جستجوگر به ویژه گوگل میبینند متوجه میشوند که با شرکت معتبری رو به رو هستند زیرا همه میدانند که قرار گرفتن در رده های بالای نتایج گوگل آن هم برای مدت طولانی به سادگی امکان پذیر نبوده و قطعا شرکت های معتبر هستند که میتوانند به رده های بالا دست یافته و آن را حفظ نمایند .

قطعا حفظ رده های بالای نتایج رابطه مستقیمی با حفظ اعتبار نام تجاری شما دارد به همین دلیل برای حفظ رده های سایت خود قوانین و تکنیک های سئو را به خوبی انجام دهید تا هم در رده های بالای نتایج قرار داشته باشید هم در حفظ اعتبار نام تجاری خود موفقیت بدست آورید.
سعی کنید از طریق روش های تخصصی میزان ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید و آماری حقیقی از تعداد بازدیدهای سایتتان در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهید . هنگامی که بازدید کننده با آمار خوب بازدید از یک سایت رو به رو میشود قطعا به این مسئله فکر میکند که حتما در این سایت چیزهایی وجود دارد که باعث چنین آمار بازدیدی است ، همین مسئله اولا برای شما اعتبار بسیاری به همراه خواهد داشت ، دوما در حفظ اعتبار شما نیز بسیار کارآمد خواهد بود زیرا مراکز معتبر هستند که میتوانند روزانه بازدیدکنندگان بسیاری را به وب سایت خود کشانده و همجنین بازدیدکنندگان جدیدی را جذب نمایند.

در کنار این مسئله سعی کنید حتما از مقالات و مطالب تخصصی نیز بهره مند شوید زیرا مطالب تخصصی که خودتان نویسنده آن باشید باعث میشود کاربران و بازدیدکنندگان با میزان تخصص شما آشناه شده و سایت شما را سایتی تخصصی قلمداد نمایند . این مسئله نیز در بدست آوردن و حفظ اعتبار نام تجاری شما تاثیر بسزایی خواهد داشت.
سعی کنید انواع راه های ارتباطی را میان خود و کاربران سایت برقرار نمائید .

از آدرس ایمیل گرفته تا فرم ارتباط با ما و شماره تماس و آیدی یاهوو و... ، در این صورت بازدیدکننده بسیار راضی خواهد شد زیرا میداند میتواند از طرق مختلف با صاحبان وب سایت در ارتباط بوده و همین مسئله نیز باعث افزایش اعتبار و حفظ آن میشود زیرا تنها شرکت های معتبر هستند که به این صورت از طرق مختلف با کاربران در ارتباط بوده و همواره راه های ارتباطی مناسب را برای کاربرانشان فراهم می نمایند.

قطعا این مسئله باعث میشود کاربران اعتماد بسیار زیادی به صاحبان وب سایت پیدا کنند زیرا کاربر وقتی میبیند که انواع و اقسام روش ها برای دسترسی به مسئولین سایت موجود است متوجه میشود که با سایتی مربوط به شرکتی معتبر مواجه است که همین مسئله اعتماد کاربر را افزایش داده و باعث میشود میزان فروش وب سایت شما نیز افزایش یابد.
سعی کنید تمام خطاهای موجود در سایتتان را رفع نمائید . اگر در سایت شما تصویری به خوبی بارگذاری نشود ، لینک دانلودی به خوبی کار نکند ، صفحه ای با خطا مواجه شود و .... به نام تجاری شما آسیب خواهد زد زیرا هرچه کاربران بیشتر با این خطاها مواجه شوند نسبت به سایت شما بدبین تر میشوند. سعی کنید هرگونه خطایی در وب سایتتان موجود است برطرف نموده و همجنین برای جلوگیری از این خطاها برنامه ریزی مناسب داشته باشید.

سایتی که به طور صد در صد صحیح و بدون هیچ نقصی فعالیت میکند در جلب اعتماد کاربر و ایجاد ذهنیت مثبت درکاربر بسیار موفق عمل مینماید. فعالیت در جوامع مجازی یکی دیگر از راه های مناسب برای کسب شهرت برای نام تجاری و همچنین حفظ آن است. در جوامع مجازی قدرتمندی مانند گوگل پلاس ، فیس بوک ، توییتر و... میتوانید با میلیون ها کاربر در ارتباط بوده و آن ها را با برند خود آشنا سازید.

برنامه ریزی قدرتمند برای فعالیت در رسانه های اجتماعی بسیار مفید و مهم است زیرا هرچه بتوانید افراد بیشتری را با برند خود آشنا نمائید اولا میزان بازدید سایتتان بالا میرود ، دوما میزان اعتبار شما بالا خواهد رفت و در نهایت سومین نفع آن برای شما افزایش میزان فروش شما خواهد بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین