تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

استفاده از فایل های فلش در حین طراحی سایت میتواند آسیب های جدی به میزان بهینه سازی سایت وارد نماید. برخی از مهمترین دلایل این مسئله را به طور کامل شرح میدهیم :

کاهش سرعت لود سایت
فایل های فلش به دلیل بالا بودن حجم آن ها باعث اختلال در لود سایت میشوند زیرا کاربرانی که از اینترنت پرسرعت استفاده نمیکنند برای بازدید از سایت هایی که در آن ها از فلش استفاده شده است مشکلات بسیاری خواهند داشت. سرعت بارگذاری یک سایت در جذب بازدیدکننده و مشتری و در نهایت افزایش فروش تاثیر بسیار زیادی دارد به همین دلیل است که بسیاری از صاحبان کسب و کارهای اینترنتی قید استفاده از فلش را زده و برای افزایش گرافیک وب سایت خود از روش های بهینه دیگری استفاده می نمایند زیرا برای این افراد سرعت لود صفحه با اهمیت تر از وجود فلش در سایتشان میباشد و به هر ترتیب این مسئله برای آن ها قابل قبول نیست که به ازای وجود فلش در وب سایت سرعت لود صفحاتشان کاهش یابد.
کاهش ناوبری
ناوبری از طریق فلش بسیار سخت است زیرا الگوریتم های ناوبری فلش بسیار پیچیده بوده و خیل عظیمی از کاربران با این الگوریتم و نحوه کارکردن آن آشنایی ندارند. ناوبری فلش حالت عادی نداشته و کارکردن با آن نیز همینطور. ناوبری یک سایت از اهمیت بسیار زیادی برخودار است به همین دلیل اگر ناوبری خود را از دست بدهید مشتریان زیادی را از دست خواهید داد. همین کاهش ناوبری نیز باعث میشود بسیاری افراد قید استفاده از فلش را زده تا ناوبری سایت خود را در وضعیت مطلوبی نگه دارند.
تبلیغاتی بودن فلش
به دلیل استفاده بیش از حد از فلش برای تبلیغات بسیاری از مردم فلش را تبلیغاتی به حساب می آورند و ترجیح میدهند از سایت هایی که از فلش استفاده میکنند خرید نکنند زیرا تصورشان بر این است که این سایت تبلیغاتی بوده و مخصوص تبلیغات است به همین دلیل بسیاری از خریداران تمایلی به خرید از سایت های حاوی فلش ندارند. این مسئله نیز برخی را مجاب میکند تا از فلش استفاده نکرده و سایتشان تبلیغاتی جلوه ننماید.
فلش پلیر
بسیاری از کاربران در ویندوز خود از فلش پلیر استفاده نمیکنند اما فایل های فلش برای پخش شدن نیاز به فلش پلیر دارند. همین مسئله باعث میشود بسیاری از کاربران نتوانند سایت های حاوی فلش را به طور دقیقی مشاهده نمایند که این مسئله نیز باعث میشود برخی افراد قید استفاده از فایل های فلش را زده و ترجیح میدهند همه افراد بدون احتیاج به هیچ گونه برنامه جانبی به صورت کامل سایت آن ها را بازدید نمایند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین