تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

افزایش چند برابری سرعت دانلود با این دستگاه ممکن شد

به جرات می توان گفت کاربران هیچ کشوری مانند کاربران ایرانی از شنیدن چنین خبری خوشحال نخواهند شد! حتی متخصصان سایر کشورهای پیشرفته که داشتن پهنای باندی بالا مسئله ای عادی برایشان به شمار می رود به دنبال راه هایی برای افزایش سرعت دریافت فایل هستند تا در محیط اینترنت بتوانند هرچه سریعتر به تبادل اطلاعات بپردازند.

 مدتی قبل لیست ده کشور برتر دنیا در سرعت اینترنت بعلاوه آخرین جایگاه ایران در دنیا ارائه شد و به خاطر رده غیر قابل قبول ایران در این لیست است که کاربران ایرانی را مشتاقانه منتظر عملی شدن این تکنولوژی جدید خطاب کردیم.

افزایش سرعت اینترنت

اخیرا گروهی از دانشمندان و مهندسان دانشگاه مینه‌سوتا دستگاهی اختراع کردند که قادر است سرعت دانلود را چندین برابر افزایش داده و در عین حال کاهش مصرف انرژی را به همراه داشته باشد.
طی این اختراع آن ها ابزار نوری جالبی در مقیاس نانو ارائه کرده اند که می‌تواند سرعت دانلود آنلاین اطلاعات را تا حد زیادی افزایش داده و در مقابل هزینه اینترنت را به طرز قابل توجهی کاهش دهد.
گفتنی است این دستگاه از نیروی تولید شده توسط نور استفاه می ‌کند و با تاثیر فوق العاده خود می تواند کسب پیشرفت‌ در محاسبات کامپیوتری و پردازش اطلاعات با استفاده از نور به جای جریان الکتریکی را سبب شود.
در واقع این اختراع شبیه دستگاه‌ های تقویت ‌کننده الکتروشیمیایی است، اما کاملا با نور کار می‌کند.
کانال‌های نوری در اندازه نانو می‌توانند برای تولید نیروی نوری کافی مورد استفاده قرار بگیرند.این نیروی حاصل از نور بسیار قوی است، به طوری که بخش‌های مکانیکی این وسیله می‌توانند به طور کامل با نیروی حاصل از نور کار کنند.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین