تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اصطلاحات در سیستم عامل اندروید

سیستم عامل اندروید یکی از نرم افزار های آزاد و رایگان است ، اغلب گوشی های هوشمند و تبلت های امروزی بغیر از گوشی های هوشمند اپل از این سیستم عامل استفاده می نمایند.

ممکن است در اندروید اصطلاحات و کلماتی باشند که شما آشنایی با آنها نداشته باشید یا روش استفاده از آنها را ندانید.در اینجا شما را با برخی از این اصطلاحات آشنا می کنیم. برای مثال Android SDK ابزاری که وجود آن در گوشی های اندروید لازم و ضروری است.این ابزار را می توان از اینترنت download کرده و سپس ذخیره کنید.

anroid

اصطلاح root کردن را بارها شنیده اید اما ممکن است ندانید که چطور باید این کار را انجام دهید.روت کردن یا Rooting این امکان را به شما می دهد که گوشی اندروید تان به بهترین نحو عمل کند .هنگامی که شما روت می کنید در واقع تنظیمات کارخانه ای را که برای گوشی ارایه شده است از دست می دهید اما در عوض می توانید از “custom rom “ها ،ابزار پشتیبانی از زبان فارسی و دیگر ابزارها در آن استفاده کنید.کاستوم رام ها نسخه هایی بهینه سازی شده از سیستم عامل گوشی هستند که قابلیت های بی شماری را در اختیار شما قرار می دهند.از جمله پشتیبانی از زبان فارسی،نصب انواع برنامه ها در رم گوشی و غیره …

anroid

” stock rom “ها هم نسخه هایی از رام هستند که در واقع نسخه پشتیبان از رام اصلی گوشی هستند.اما دارای قابلیت root able می باشند.
از جمله دیگر موارد در گوشی های اندروید می توان Android Debug Bridge  اشاره کرد.ابزاری که با Android SDK برای کنترل و connect با گوشی شما مورد استفاده قرار می گیرد.
تمام این ابزار درون tools ،Android SDK قرار دارد.تمام کسانی که صاحب یکی از این گوشی های اندروید هستند لازم است که با این دستورات و نحوه کار با آنها آشنایی داشته باشند تا بتوانند از اندروید خود به بهترین نحو بهره ببرند.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین