تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  بانک سرمایه گذاری RBC Capital Makets که یک موسسه‌ی کانادایی است، گزارشی را منتشر کرده که طی آن به تحلیل و پیش‌بینی تعداد آیپد پروهایی که اپل می‌تواند در سه ماهه‌ی منتهی به سال جدید میلادی به فروش برساند، پرداخته است. با سفارش دات نت همراه باشید.

بانک سرمایه‌گذاری RBC Capital Markets با انتشار گزارشی به پیش‌بینی وضعیت فروش آیپد پرو اپل پرداخته است. براساس اطلاعات ارائه شده در این گزارش، اپل در سه ماهه‌‌ی اول عرضه‌ی تبلت خود که در ماه نوامبر روانه‌ی بازار شده، سه میلیون دستگاه از این تبلت را به فروش خواهد رساند. براین اساس آر بی سی پیش‌بینی کرده که اپل هر ماه یک میلیون دستگاه از این تبلت را به دست کاربران خواهد رساند.

یکی از اهدافی که اپل با عرضه‌ی آیپد پرو در پی دست یافتن به آن است، افزایش فروش آیپد‌های این کمپانی است. در چند فصل اخیر گزارش مالی اپل همواره با یک فاکتور منفی همراه بوده که این فاکتور چیزی جز کاهش فروش تبلت‌های این کمپانی نیست. براساس گزارش مالی سه ماهه‌ی سوم سال جاری میلادی اپل، این کمپانی، فروش آیپد‌های اپل در فصل تابستان به کمتر از ۱۰ میلیون دستگاه کاهش یافته است. در حال حاضر اپل سه نسخه از آیپد‌های خود را به فروش می‌رساند؛ آیپد ایر و آیپد مینی برای کاربران معمولی و استفاده‌ی روزمره و آیپد پرو برای کاربران حرفه‌ای و کسب و کارها عرضه می‌شود.

آر بی سی مدعی است که اپل در هر دستگاه از آیپد پرو بیش از ۲۰۰ دلار سود به جیب می‌زند. در این صورت درآمد اپل از فروش آیپد پرو به بیش از ۲.۴ میلیارد دلار خواهد رسید که ۶۰۰ میلیون دلار آن سود خالص است. ارزان‌ترین نسخه‌ی آیپد پرو را می‌توان با پرداخت ۷۹۹ دلار خریداری کرد.

در مقام مقایسه باید به این موضوع اشاره کرد که مایکروسافت از فروش سرفیس‌های خود بیش از ۸۸۸ میلیون دلار به جیب زده است. این آمار مربوط به سه ماهه‌ی سوم سال جاری میلادی است.

آیپد پرو از زمان عرضه با مشکلات عدیده‌ای دست به گریبان بوده که از جمله‌ی آن می‌توان به مشکلات در فرآیند تولید لوازم جانبی و خود تبلت اشاره کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین