تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  مایکروسافت اپلیکیشن جدیدی با نام AppComparison معرفی کرده که هدف از ارائه‌ی آن بررسی برنامه‌های نصب شده روی گوشی اندرویدی شما و نشان دادن معادل‌ها و مشابه‌های آن در ویندوزفون است. با سفارش دات نت همراه باشید.

با اپلیکیشن جدید مایکروسافت می‌توانید تعداد اپلیکیشن‌های گوشی اندروید خود که در ویندوز فون وجود دارند را مشاهده کنید. اگر اپلیکیشنی وجود نداشته باشد معادل‌های آن در ویندوز موبایل برای شما به نمایش درخواهند آمد.

زمانی که برنامه را نصب و اجرا کنید، تمامی اپلیکیشن‌های نصب شده توسط آن پیدا خواهند شد. سپس از شما خواسته می‌شود تا دسته‌ای از اپلیکیشن‌ها که به آن‌ها علاقه دارید را انتخاب کنید. سپس این برنامه معادل‌های مستقیم یا مشابه اپلیکیشن‌های نصب شده روی گوشی اندرویدی شما را در استور ویندوز موبایل به نمایش می‌گذارد. برای مثال گوگل مپز در ویندوز موبایل وجود ندارد و مشابه آن یعنی HERE در این اپلیکیشن برای شما به نمایش در می‌آید.

همان طور که می‌توان حدس زد بسیاری از اپلیکیشن‌های اندروید معادلی در ویندوز فون ندارند با این حال می‌توان اپلیکیشن‌های مشابه را در این بین یافت. از طرفی این برنامه مایکروسافت کیفیت اپلکیشین‌های ویندوز فون را به نمایش نمی‌گذارد. برای مثال، مدت زیادی است که نسخه‌ی آزمایشی اینستاگرام ارائه شده و بروزرسانی برای آن عرضه نشده است. توییتر نیز جزو اپلیکیشن‌هایی است که در مدتی بسیار طولانی بروزرسانی نشده است.

این موارد ممکن است برعکس آن چه که هدف مایکروسافت بوده، نکات ضعف ویندوز فون را به نمایش بگذارد. ویندوز موبایل نکات قوت بسیاری دارد اما تنوع و کیفیت اپلیکیشن‌ها یکی از این موارد نیست و مایکروسافت باید بیشتر نکات قوت خود را به رخ بکشد تا نکات ضعف. 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین