تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

چهار راه موثر برای جذب کاربران توسط اینستاگرام

اینستاگرام با داشتن بیش از 150 میلیون کاربر تواسنته جایگاه خوبی را در بین شبکه های اجتماعی کسب کند و دیگر امکان ندارد بتوان قدرت آن را نادیده گرفت. نکته ی جالب تر این است که طبق تحقیقات اخیر مشخص شده است که استفاده از اینستاگرام باعث رشد 25 درصدی کاربران می شود که این بالاتر از قدرت جذب شبکه های اجتماعی دیگر نظیر فیسبوک، توییتر و پینترست است. این برنامه از زمان شروع به کارش تا به امروز توانسته رشد 900 درصدی را داشته باشد. طبق تحقیقات برخی موسسات، 70 درصد کاربران اینستاگرام را خانم ها و 30 درصد کاربران را آقایان تشکیل می دهند.

نکته ی قابل توجه این است که کاربران اینستاگرام از این برنامه در تلفن های هوشمند و تبلت ها استفاده می کنند. به طور کلی این نرم افزار برپایه ی جلوه های بصری است. با ظهور شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و پینترست به نظر می رسد که قدرت شبکه های اجتماعی بر پایه جلوه های بصری روز به روز افزایش می یابد.
بعد از توضیحات قبلی فکر نمی کنم محبوبیت و قدرت اینستاگرام بر کسی پوشیده باشد. اما مساله این است که اینستاگرام چه طور می تواند به رشد کسب و کار شما کمک کند؟
با ما همراه باشید تا شیوه ی صحیح استفاده از اینستاگرام برای رشد بیشتر فروشگاه اینترنتی تان را به شما آموزش دهیم.

مسابقه و رقابتی را راه بیندازید
وقتی بحث استفاده از مطالب کاربرپسند مطرح می شود، قدرت برخی از کارها از بقیه بیشتر است. یک راه ویژه برای جذب کاربران بیشتر برگزاری یک مسابقه ی هیجان انگیز برای آنهاست. اگر قدرت و شهرت برندهای مشهوری نظیر نایک و یا استارباکس را دارید که هیچ، در غیر این صورت این یک راه فوق العاده برای تشویق کاربران برای به اشتراک گذاری تجربه ی خرید و مطالب و محصولات فروشگاه اینترنتی شماست.
از عکس های اینستاگرامی کاربران در صفحه ی محصولات تان استفاده کنید
این یک راه فوق العاده برای نشان دادن این است که نه تنها محصولات شما محبوب هستند بلکه از نظر اجتماعی هم بین مشتریان شما از شهرت بالایی برخوردارند. به مشتریان آینده ی خود نشان دهید که مشتریان قبلی شما چه طور از محصولات تان استفاده می کنند و محبوبیت این محصولات بین آنها تا چه حد بالاست.
یک مثال خوب در این زمینه وبسایت فری پیپل می باشد.

چهار راه موثر برای جذب کاربران توسط اینستاگرام

پشت صحنه هم فعالیت کنید
هیچ چیز بهتر از این نیست که به کاربران این امکان را بدهید که از وقایع پشت صحنه هم خبر داشته باشند و با لایک و کامنت نظرشان را به شما منتقل کنند. این درست مثل این است که شخصی را به شام دعوت کنید، با انجام این کار یک حس ویژه را به آن شخص منتقل می کنید. در دنیای تجارت این یک حرکت هوشمند محسوب می شود و می تواند به مشتریان کمک کند تا فروشگاه اینترنتی شما را با وجود داشتن انتخاب های دیگر انتخاب کنند.
به عنوان مثال شرکت تردلس نه تنها دنبال کننده های اینستاگرام را در جریان کارهای روزمره ی شرکت قرار می دهد بلکه به آنها نحوه ی چاپ تصاویر روی لباس ها را نیز نشان می دهد.
قابلیت استفاده ی محصولات را در تصاویر نمایش دهید
شما می توانید از عکس های واضح با پشت زمینه ی سفید در وب سایتتان استفاده کنید اما اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که محصولات خود را به صورت واقعی به مشتریان معرفی کنید. در این صورت کاربران این امکان را دارند محصولات شما را در قالب فعالیت های روزمره شان ببینند.
. به عنوان مثال نایک که فعالیت قدرتمندی را در اینستاگرام دارد، جدیدترین کفش های خود را در قالب عکس اسنتاگرام و در دنیای واقعی نمایش می دهد و به کاربران امکان لایک کردن و نظردادن روی عکس های خود را می دهد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین