تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

برای مجتمع های صنعتی، طراحی سایت اهمیت بالایی دارد چون یک سایت حرفه ای و زیبا می تواند اعتبار مجموعه را به طور قابل ملاحظه ای افزایش دهد...
برای مجتمع های صنعتی، طراحی سایت اهمیت بالایی دارد چون طراحی یک سایت حرفه ای و زیبا می تواند اعتبار مجموعه را به طور قابل ملاحظه ای افزایش دهد. با این مقاله همراه باشید تا هفت نمونه از سایت های موفق صنعتی را با هم مرور کنیم.
آلپاین
آلپاین از یک طراحی فوق العاده شیک و حرفه ای بهره برده است که به زیبایی تمام معرف برند آنها محسوب می شود. هنگامی که برای اولین بار وارد سایتشان می شوید به خوبی می توانید محصول مورد نظرتان را پیدا کرده و با عکس های حرفه ای که از هر محصول موجود است می توانید بهتر تصمیم بگیرید.

هفت نمونه سایت های صنعتی موفق

کاپرز
منوی این سایت به شکل حرفه ای طراحی شده است و به کاربران کمک می کند تا مطالب مورد نظرشان را به سادگی پیدا کنند. صفحه ی اول سایت به خوبی معرف کاپرز است.

هفت نمونه سایت های صنعتی موفق

گس لاین
طراحی این سایت صنعتی به شیوه ی تخصصی انجام شده و استفاده از عنوان های واضح و عکس های باکیفیت به کاربران کمک می کند تا بهتر به مطالب موردنظرشان دسترسی پیدا کنند.

هفت نمونه سایت های صنعتی موفق

O’Neal
این سایت یک نمونه ی فوق العاده از برندینگ و طراحی است. استفاده از سایت ساده و آسان است و به کاربران اطلاعات زیادی را منتقل می کند.

هفت نمونه سایت های صنعتی موفق

کومار
استفاده ی بی نظیر این سایت از فایل های ویدیویی بثبب تمایر آن شده است. در صورتی که کاربران بخواهند اطلاعاتی درباره ی خدمات و محصولات این شرکت صنعتی به دست آورند می توانند فایل ویدیویی را مشاهده کنند و اطلاعات بیشتری را در زمان کمتری به دست آورند.

هفت نمونه سایت های صنعتی موفق

رول فورمینگ
طراحی ساده و قدرتمند به همراه استفاده از اسلایدری جذاب باعث جذابیت این سایت شده است. نکته ی مهم دیگر این است که سایت با الگو گرفتن از سایت های فروشگاهی موفق توانسته پروسه ی خرید محصولات صنعتی را برای مشتریان خود ساده تر کند.

هفت نمونه سایت های صنعتی موفق

توماس نت
این سایت یک درگاه شناخته شده برای معرفی تولیدکنندگان و محصولات صنعتی است. قدرت این سایت، ابزار جستجوی قدرتمند آن برای یافتن نتایج در سریع ترین زمان ممکن است.

هفت نمونه سایت های صنعتی موفق


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین