تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

وقتی فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کردید، از اینکه مشتری های جدید به طور مداوم به سایت فروشگاهی شما سر نمی زنند دلسرد نشوید. واقعیت امر این است که شما نباید انتظار داشته باشید مشتری ها به طور مداوم به سایت شما سر بزنند.  قبل از اینکه چند مشتری جدید برای فروشگاه خودتان پیدا کنید بهتر است شیوه های موثر زیر را به کار ببرید تا این مسیر را با اطمینان بیشتری طی کنید.

به مشتری های خود خدمات ویژه ای نظیر ارسال رایگان و ... را ارائه کنید
ممکن است شما برای ارائه ی خدمات رایگان تردید داشته باشید اما به شما اطمینان می دهم که انجام چنین کاری باعث محبوبیت فروشگاه اینترنتی شما و در نتیجه فروش بیشتر در طول زمان خواهد شد. به عنوان مثال می توانید موارد زیر را به مشتری های خود ارائه کنید :
دموی رایگان
ارسال رایگان
یکی بخرید، دو تا ببرید
نمونه ی رایگان و یا اشانتیون برای خرید اول
پس علاوه بر فروش موفق محصولات، می توانید لیستی با ارزش از مشتریانی داشته باشید که مشتاق چنین خدماتی هستند و به احتمال زیاد تجربه ی خرید خود را به دوستان خود نیز منتقل می کنند. پس با ارائه ی چنین خدماتی می توانید موفقیت بیشتری را برای فروشگاه اینترنتی خود کسب کنید.

از شبکه های اجتماعی به خوبی استفاده کنید
اینکه مشتریان شما در شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند یک خبر خوب برای شماست، پس بهتر است شما هم هرچه زودتر به آنها بپیوندید. شبکه های اجتماعی ارتباط با مشتریان را برای شما ساده تر می کنند. با معرفی محصولات تان در شبکه های اجتماعی می توانید مشتریان جدید زیادی را برای خرید از فروشگاه اینترنتی تان جذب کنید. پس همین امروز برای فروشگاه و برند خود در شبکه های اجتماعی معروف نظیر توییتر، فیسبوک، پینترست و لینکدین حساب باز کنید. با استفاده از این شبکه ها قادر خواهید بود که در آینده با مشتریان خود ارتباط نزدیک تری داشته باشید و آنها را از جدیدترین محصولات و خدمات خود باخبر کنید. استفاده ی صحیح از شبکه های اجتماعی بازدیدکنندگان و خوانندگان سایت را به مشتریان دائمی فروشگاه اینترنتی شما تبدیل خواهد کرد. 

تبلیغات موثرتری داشته باشید


معرفی محصولات به دوستان و دریافت هدیه
یک راه فوق العاده ی دیگر  برای کسب موفقیت بیشتر، ارائه ی خدماتی به مشتریان است تا بتوانند آنها را تشویق کنند که محصولات فروشگاه اینترنتی را با دوستان شان به اشتراک بگذارند و پس از آن اشانتیون و یا کوپن تخفیف دریافت کنند. استفاده از چنین روشی باعث می شود که مشتریان فروشگاه اینترنتی تان به علت اینکه توسط دوستان و خانواده ی خود به وب سایت هدایت شده اند اطمینان بیشتری به فروشگاه اینترنتی شما داشته باشند.
با بهبود کیفیت محتوای سایت، بازدید بیشتری برای سایت خود داشته باشید
نه موتورهای جستجو و نه بازدیدکنندگان سایت، نمی توانند در مقابل محتوای باکیفیت مقاومت کنند. مطالب شما باید به قدری جذاب باشند که توجه بازدیدکننده ها را به خود جلب کنند. ذیلا نمونه ای چند از مطالب و محتوای باکیفیت را مشاهده خواهید کرد :
پست های وبلاگ : نوشتن پست های جذاب می تواند توجه مشتریان را به سمت فروشگاه اینترنتی شما جلب کند. مطالبی که با مهارت نوشته شده باشند می توانند دید خوبی از نحوه ی فعالیت فروشگاه اینترنتی شما به مشتریان بدهند. پست های جالب می توانند مشتریان زیادی را وادار به بازدید مداوم از سایت فروشگاهی شما کنند.
ویدیوها : با استفاده ی صحیح از ویدیوها می توانید نظر بسیاری از مشتریان را به فروشگاه اینترنتی خود جلب کنید و به آنها تجربه ی خرید لذت بخشی تری را هدیه بدهید. از ویدیوها می توان برای تبلیغ محصولات و آموزش استفاده کرد. استفاده از ویدیوها برای معرفی و نمایش محصولات می تواند شما را از سایر رقبا متمایز سازد. اگر دو وب سایت یک محصول یکسان را بفروشند اما یکی از آنها از ویدیو برای تبلیغ این محصول و معرفی مشخصات آن استفاده کند، شانس بیشتری برای جذب مشتری خواهد داشت.
انتشار اخبار مرتبط با محصولات : یک راه موثر دیگر برای جذب بازدیدکنندگان جدید، استفاده از اخبار مرتبط با بازار محصولاتی است که در آن فعالیت می کنید. با به روز کردن مداوم اخبار سایت خود، مشتریان را برای بازدید دوباره با سایت تان ترغیب می کنید و به همین علت می توانید فروش بیشتر را برای خود تضمین کنید.
در صورتی که بودجه ی لازم را دارید بهتر است یک برنامه ی هدفمند برای تبلیغات داشته باشید. هزینه کردن برای تبلیغات، حتی در اندازه و مقدار کم، می تواند برند و محصولات شما را به افراد بیشتری معرفی کند و بازدیدکننده های بیشتری را به فروشگاه  شما هدایت می کند. در صورتی که بتوانید تبلیغات خوبی داشته باشید، خیلی زود سرمایه اولیه تان را بازپس خواهید گرفت اما بهتر است قبل از انجام هر کاری، با توجه به میزان بودجه ی خود درباره ی تبلیغات مناسب، تحقیقاتی را انجام دهید. با استفاده از ابزار گوگل کیوردز می توانید از نحوه ی عملکرد رقبای خود مطلع شوید و شیوه های موثر برای دریافت بازدید بیشتر را یاد بگیرید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین