تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 در ۳ سال ابتدایی فعالیت فیسبوک به عنوان شرکتی عام، چند نکته مهم در موردشان فهمیدیم. آن ها می دانند که چگونه، با وجود اشباع شدن شبکه اجتماعی شان، کاربران را به استفاده از سرویس ها مشتاق کنند و افراد جدیدی به سوی خود بکشانند. و البته از همه مهم تر، آن ها می دانند که چگونه اسکناس چاپ کنند.

 امروز گزارش مالی فصل ابتدایی سال ۲۰۱۵ فیسبوک منتشر شد و این کمپانی حالا ماهانه ۱٫۴۴ میلیارد کاربر فعال و ۱٫۲۵ میلیارد کاربر موبایل دارد، به ترتیب ۱۳ و ۲۴ درصد پیشرفت نسبت به سه ماه مشابه سال گذشته. ۹۳۶ میلیون نفر به صورت روزانه از این سرویس استفاده می کنند.
درآمدزایی فیسبوک به ۳٫۴۵ میلیارد دلار رسیده و نسبت به بازه زمانی مشابه سال گذشته، ۴۲ درصد پیشرفت حاصل شده. تغییر جهت کاربران به سوی موبایل سبب شده تا ۷۳ درصد این رقم، حاصل کاربرانی باشد که از طریق موبایل فیسبوک گردی می کنند (این رقم سال پیش ۵۹ درصد بود). زاکربرگ در گزارش خود به نکته جالبی اشاره کرد: در طول روز، کاربران بیش از یک میلیارد بار از طریق اپلیکیشن موبایل جستجو انجام می دهند.
سود حاصل از ۳ ماه گذشته ۱٫۱۹ میلیارد دلار بوده که نسبت به ۹۲۶ میلیون دلار سال پیش، با ۲۸ درصد رشد همراه بوده. کاربران هر روز ۴ میلیارد بار ویدیو تماشا می کنند. درآمدزایی نسبت به انتظارات کمتر بود اما سود حاصل فراتر از آنچه که انتظارش را داشتند رفت. سهام فیسبوک تغییری به خود ندیده و همچنان ثابت و بدون تغییر است.
به هر حال، چرخاندن فیسبوک هزینه هایی هم در بر دارد. زاکربرگ در این فصل، ۲٫۶۱ میلیارد دلار خرج شرکت اش کرده که نسبت به سال پیش، ۸۳ درصد افزایش داشته است. حاشیه سود کمپانی از ۴۳ درصد سال گذشته به ۲۶ درصد رسیده اما مارک زاکربرگ توضیح قانع کننده ای در این ارتباط دارد.
دنیای تکنولوژی در حال ایجاد تغییر عظیم بعدی خود است. پهپادهای خودران با سلول های خورشیدی دارند، واقعیت مجازی و بسیاری تکنولوژی های دیگر، قرار است دنیای پیرامون ما را تا چند سال آینده تغییر دهند. بنابراین سرمایه گذاری در این زمینه ها برای شرکت بزرگی چون فیسبوک کاملا الزامی است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین