تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 

کلیه سرور های میزبانی هاست سفارش دات نت توسط دیتاسنتر معتبر پارس آنلاین در ایران  و دیتا سنترهای معتبر جهان میزبانی می گردد .

جهت اطلاع شما مشتریان گرامی ، اطلاعات اندک در مورد دیتاسنتر ایران ارائه می گردد: (اطلاعات دیتاسنترهای موجود در کشورهای دیگر در آینده بروزرسانی خواهد شد. )

گروه شرکت‌های پارس‌آنلاین، به عنوان بزرگ‌ترین مجموعه‌ی بخش خصوصی ارایه کننده‌ی خدمات دسترسی به اینترنت و برقراری ارتباط با شبکه‌های محلی و جهانی در ایران، توانسته است با بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متخصص خود و با ایجاد بزرگ‌ترین شبکه‌ی دسترسی به آخرین ابزارهای ارتباطی و اینترنتی، خدمات متنوع، کارساز و موثری را برای تمامی کاربران در سطح کشور فراهم سازد.

 بی‌تردید، ارایه‌ی آخرین امکانات و فناوری‌های روز جهان در حوزه‌ی ارتباطات دیتا، نیازمند سرمایه‌گذاری‌های عظیم و قابل توجه بر روی تجهیزات فنی است. از این رو، پارس‌آنلاین از ابتدای فعالیت تا کنون، سرمایه‌گذاری‌های چشم‌گیری در زمینه‌ی توسعه تجهیزات و پشتوانه‌های فنی گروه انجام داده است.

به گونه‌ای که برای ارایه‌ی آخرین امکانات پیشرفته‌ی جهان به مشتریان و انتقال آخرین دانش و فناوری‌ها به متخصصان کشور، تاکنون تمام سود حاصل از فعالیت‌های گروه شرکت‌های پارس‌آنلاین صرف توسعه‌ی تجهیزات و امکانات فنی و نیروی انسانی متخصص گشته است. چه آن که، تعداد بی‌شمار اعضای خانواده‌ی مشتریان گروه شرکت‌های پارس‌آنلاین نیز، پشتوانه‌ی ارزشمندی برای سرمایه‌‌گذاری‌های روزافزون بر تجهیزات و امکانات فنی بسیار پیشرفته‌ی روز جهان توسط پارس‌آنلاین شده است .

به همین خاطر است که شبکه‌ی اطلاع‌رسانی پارس‌آنلاین با استفاده از پیشرفته‌ترین، مرغوب‌ترین و برگزیده‌ترین تجهیزات و امکانات فنی بنا شده است و هم‌زمان با توسعه آخرین امکانات و فناوری‌های روز جهان در حال توسعه و گسترش است .

هم‌اکنون، شبکه‌ی اطلاع‌رسانی گروه شرکت‌های پارس‌آنلاین، تجهیزات و پشتوانه‌های فنی زیر را در خود جای داده است :

    سه ایستگاه ارسال و دریافت ماهواره‌ای با ظرفیت ۱۵۵ Mbps

    امکان برقراری ارتباط (STM-4) از طریق فیبر نوری با شبکه‌ی SDH مخابرات استان تهران

    دارا بودن ۲۰ سایت فرعی و ایجاد و برقراری شبکه‌ی ارتباطی با سایت‌های یاد شده در نقاط مختلف استان تهران از طریق خطوط اختصاصی و سیستم (Wireless) برای پشتیبانی (Backup)

     دارا بودن بیش از ۱۰۰ خط E1 (هر خط با ظرفیتی معادل ۳۰ خط تلفن معمولی) و بیش از ۵۰۰ خط تلفن آنالوگ

    امکان برقراری و ارایه‌ی خدمات ارتباط پرسرعت از طریق سایت مرکزی و سایت‌های فرعی خود در تهران و شهرستان به وسیله‌ی خطوط اختصاصی،Wireless و ماهواره

    مرکز داده‌های اینترنتی

 

مشاهده تصاویری از دیتاسنتر پارس آنلاین

 

 

بازدید مجازی از دیتاسنتر
بازدید مجازی از دیتاسنتر
بازدید مجازی از دیتاسنتر
بازدید مجازی از دیتاسنتر
بازدید مجازی از دیتاسنتر
بازدید مجازی از دیتاسنتر
بازدید مجازی از دیتاسنتر
بازدید مجازی از دیتاسنتر
بازدید مجازی از دیتاسنتر
بازدید مجازی از دیتاسنتر
بازدید مجازی از دیتاسنتر
بازدید مجازی از دیتاسنتر
بازدید مجازی از دیتاسنتر

 

ورود به سامانه مشتریان جهت سفارش  برگشت به صفحه اصلی

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین