تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مصاحبه‌ی جانی آیو با مجله نیویورکز، به محبوب‌ترین مقاله و مصاحبه تبدیل شد، اما تمامی رقبای اپل از شرایط فعلی این کمپانی راضی نیستند؛ ریک اوسترلو - مدیرعامل موتورولا، در مصاحبه‌ی اخیرش، اپل را به دریافت مبالغ سنگین از مشتریان متهم کرد.

جانی آیو در مصاحبه‌ی اخیر خود، از شرکتی که کاربران را در طراحی محصولاتش دخیل می‌کند، مورد سرزنش قرار داد؛ این انتقادات غیرمستقیم بوده و اگرچه نامی از کمپانی مورد نظر قید نشده است اما احتمال می‌رود منظور آیو، موتورولا باشد. پاسخ موتورولا به ادعای آیو کمی متفاوت است، مدیرعامل موتورولا در مصاحبه‌ای که با شبکه‌ی بی‌بی‌سی داشته، اظهار نارضایتی کرده و به صراحت نظرات خود را بیان کرده است.


ریک اوسترلو در این مصاحبه گفت:
هر کمپانی سیاست‌ها و فلسفه‌ی کاری خود را دارد، ما معتقدیم که کاربران نهایی باید مستقیما در فرآیند طراحی محصول دخیل باشند. ما دوگانگی واقعی در این بازار می‌بینیم،کمپانی‌هایی مثل اپل، مبالغ ناعادلانه‌ای را از مشتریان خود می‌گیرند و آینده اینطور نخواهد بود. گوشی هوشمندی که بزرگ و زیبا بوده و همه تجربه‌ی کاری خوبی از آن دارند، نباید در این حد قیمت بالایی داشته باشد و تمامی کاربران بتوانند آن‌ را تهیه کنند. نهایتا یک تلفن همراه نباید لوکس و گران باشد.
ممکن است نظرات اوسترلو تا حدی درست باشد، اما شرایطی را در نظر بگیرید که موتورولا هم مانند اپل قادر به فروش بالای محصولات خود و در نتیجه سود بیشتر باشد؛ آیا تمامی گفته‌هایش برای موتورولا هم صدق خواهد کرد؟ در چند سال اخیر، این کمپانی در سال ۲۰۱۱ به گوگل و در سال ۲۰۱۴ به لنوو فرخته شد؛ همچنین قبلا موتورولا سعی داشت محصولات خود را با قیمتی معادل با آیفون بفروشد، اما با شکست مواجه شد. این کمپانی با قیمت گوشی‌های Moto G و Moto E توانست فروش خود را ادامه دهد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین