تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اَستون مارتین حضور پررنگی را در نمایشگاه خودروی ژنو خواهد داشت. این کمپانی بریتانیایی تیزر ویدئویی متعلق به اَستون مارتین ولکِن (Volcan) را منتشر کرده ترکیب آن با موسیقی متن زیبا و خروج شعله‌های آتش از اگزوز خودرو، بسیار دیدنی شده است.

انتشار تصاویر از اَستون مارتین ولکن در روزهای اخیر، معرفی این خودروی جدید را در نمایشگاه خودروی ژنو نوید می‌دهد. هرچند اَستون مارتین اطلاعاتی را در خصوص این خودرو ارائه نکرده، اما با دیدن تیزر ویدئویی که از آن منتشر شده نمایی از پشت این خودرو قابل رویت است. همچنین باید به خروج شعله‌های آتش از هر دو سمت خودرو اشاره کرد که در کنار صدای موتور فوق‌العاده‌ی زیبای این خودرو، ولکن را یک خودروی متفاوت از اَستون مارتین می‌کند.
اَستون مارتین در نمایشگاه خودروی ژنو علاوه بر ولکن، ونتیج جی‌تی۳ (Vantage GT3) را نیز معرفی خواهد کرد. ونتیج جی‌تی۳ از وجود یک کیت بدنه‌ی زیبا در کنار پیشرانه‌ی ۶ لیتری V12 بهره می‌برد که قدرتی ۵۹۲ اسب بخاری را در اختیار راننده قرار خواهد داد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین