تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

پس از آنکه اپل سال گذشته در جریان مراسم معرفی آیفون‌های جدید خود، سیستم پرداخت اپل‌پی را معرفی کرد، بسیاری از کمپانی‌ها در راستای بازیابی سرویس‌های پیشین خود یا ایجاد سرویس پرداخت جدید اقام کردند. گوگل نیز درصدد احیای سرویس Wallet خود است.

براساس گزارش منتشر شده توسط وال‌ استریت ژورنال، گوگل برای احیای سرویس گوگل‌والت درصدد خرید سافت‌کارد است. سافت‌کارد سرویس پرداختی است شماری از اپراتورهای مخابراتی مالکیت آن را در اختیار دارند. پیش‌تر گوگل نتوانست توافقی را با اپراتورهای مخابراتی برای گسترش سرویس پرداخت خود حاصل کند، از این‌رو گوگل‌والت نتوانست موفقیت چشم‌گیری را برای خود کسب کند.
حال پس از آنکه اپراتورهایی نظیر AT&T و T-Mobile‌ نتوانستند به آنچه که در نظر داشتند با اپل برسند، رو به سوی دوست پیشین خود آورده‌اند. براساس گزارش‌های منتشر شده گوگل در قبال پشتیبانی از والت به این اپراتورها مبلغی را پرداخت خواهد کرد که مبلغ پرداخت شده با اضافه شدن امکان نمایش تبلیغات نیز بیش از پیش افزایش خواهد یافت.
براساس شنیده‌ها، این موضوع هنوز در مراحل اولیه است و امکان دارد اصلا این همکاری هیچ‌گاه روی ندهد. در صورتی که همکاری طرفین با موفقیت ادامه داشته باشد، در جریان برگزاری کنفرانس توسعه‌دهندگان گوگل شاهد اعلام عمومی آن خواهیم بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین