تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

سامسونگ در تلاش است تا کاربران هدست واقعیت مجازی خود را از این محصول راضی کرده و تجربه‌‌ای نو را برای این کاربران رقم بزند. فیلم Insurgent (شورشی) نیز به‌عنوان قسمت دوم Divergent، در آینده‌ی نزدیک برای کاربران هدست واقعیت مجازی سامسونگ ارائه خواهد شد.

واقعیت مجازی حوزه‌ای از فناوری است که انتظار می‌رود در سال‌‌های آتی شاهد شکوفایی آن باشیم، هر چند این روزها نیز کمپانی‌ها فعالیت‌های گسترده‌ای را در این حوزه به انجام می‌رسانند. هالیوود نیز علاقه‌ی خود را به فعالیت در این حوزه نشان داده است. برای مثال می‌توان به سامسونگ اشاره کرد که بخشی از فیلم Insurgent را برای کاربران هدست خود عرضه خواهد کرد.
فیلم شورشی بیستم مارس سال جاری میلادی (اول فروردین) روانه‌ی سالن‌های سینما خواهد شد. تماشاگران قادر خواهند بود تا بخشی از فیلم را از نگاه شخصیت «جِنین متیوز» با بازی کیت وینسلت، مشاهده کنند. البته کاربران تنها چند دقیقه را در این فضا تجربه خواهند کرد.
تیم پالن، مدیر بازاریابی استودیوی فیلم‌سازی Lionsgate که فیلم Insurgent را تولید کرده در این خصوص می‌گوید:
واقعیت مجازی تجربه‌ی حضور در دنیای Divergent را برای کاربران وارد مرحله‌ی جدیدی کرده است.
به نظر می‌رسد در سال‌‌های آتی باید شاهد افزایش پشتیبانی از واقعیت مجازی در فیلم‌های توسعه یافته توسط استودیوهایی فیلم‌سازی هالیوودی باشیم. کمپانی‌هایی نظیر سامسونگ نیز از این موضوع استقبال می‌کنند. برای مثال کره‌ای‌ها در جشنواره‌ی فیلم ساندنس حضور پیدا کرده بودند تا تجربه‌ی فیلم‌ها در قالب واقعیت مجازی را به حضار نمایش دهند


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین