تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

این روزها حرف و حدیث‌های زیادی پشت سر گوگل و عینک جادویی‌اش گفته می‌شود. اما با وجود این همه  مانع و مشکل در سر راه آن، گوگل  نه تنها قصد تسلیم شدن ندارد، بلکه برای رسیدن به قله‌های بعدی خیر بلندی نیز برداشته است. نشانه‌هایی از آن را نیز در گزارش جدیدی که از نسل دوم عینک‌های گوگل خبر می‌دهد، می‌بینیم!

 با اضافه شدن مایکروسافت به جمع تولیدکنندگان هدست‌های مجازی و نمایش خیره کننده هولولنز، گویا عرصه رقابت در بازار واقعیت مجازی و گجت‌های پوشیدنی روز به روز تنگ‌تر می‌شود. به همین خاطر جای تعجبی هم ندارد که گوگل به دنبال احیای محصول پر سر و صدای خود تحت نام Google Glass باشد. گزارش منتشر شده از سوی 9to5Google از ساخت نسل دوم عینک‌های گوگل به دست طراحان و متخصصان تازه استخدام‌شده‌اش که در زیر چتر رهبری تونی فادل و IVY ROSS قرار دارند، خبر می‌دهد. 
بر اساس این گزارش، گوگل هم‌اکنون در حال نمایش نمونه اولیه نسل دوم عینک‌های خود به شرکای تجاری‌اش بوده و آن طور که به نظر می‌رسد، به این زودی‌ها از نمایش عمومی آن خبری نیست. البته این موضوع جای چندان تعجبی هم ندارد. چرا که مایکروسافت نیز در حال حاضر، تاریخ دقیقی برای اتمام مراحل ساخت هدست‌های واقعیت مجازی خود اعلام نکرده است. در واقع اینطور که به نظر می‌رسد، بیشتر از اینکه این محصولات آماده فروش عمومی باشند، در آزمایشگاه‌ها در حال گذراندن مراحل تحقیق و توسعه نمونه‌های اولیه‌شان هستند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین