تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

گوگل و مایکروسافت هر چه تلاش کردند نتوانستند سرویس‌های ابری خود را به اندازه‌ی دراپ‌باکس محبوب کنند. با این حال این دو کمپانی دست از تلاش بر نمی‌دارند. در همین راستا مایکروسافت به کاربران دراپ‌باکس ۱۰۰ گیگابایت فضای ابری در وان‌درایو هدیه می‌دهد.

گوگل و مایکروسافت قیمت سرویس‌های ابری خود را به مراتب پایین‌تر از دراپ‌باکس تعیین می‌کنند و مدام در تلاش هستند تا کاربران این سرویس را به سمت سرویس‌های ابری وان‌درایو و درایو جذب کنند.
در تازه‌ترین تلاش، مایکروسافت مستقیما کاربران دراپ‌باکس را هدف قرار داده و به آن‌ها فضای ۱۰۰ گیگابایتی رایگان به مدت یک سال، هدیه می‌دهد. اگر شما هم مایل به استفاده از این فضا هستید به این صفحه مراجعه کرده و با ورود به حساب وان‌درایوخود نسبت به دریافت ۱۰۰ گیگابایت فضای رایگان اقدام کنید.
توجه داشته باشید که فضای رایگان ۱۰۰ گیگابایتی در وان‌درایو تنها برای یک سال باقی می‌ماند و پس از آن بابت تمدید این سرویس باید وجه مربوطه را پرداخت کنید.
به نظر شما مایکروسافت با بکار گیری این نوع ترفندها می‌تواند کاربران دراپ‌باکس را به سمت سرویس ابری خود جذب کند؟


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین