تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

گوگل ابزار موسوم به چرخ و فلک یا Carousel را برای اپلیکیشن جستجوگر خود ارائه کرد؛ این ابزار نتایج مهم جستجو را در بالای صفحه نمایش نتایج نشان می‌دهد، نتایج یاد شده حتی بالاتر از آگهی‌ها و در قالب یک بنر بزرگ نشان داده می‌شوند.

اگر اخیرا جستجویی را از اپلیکیشن گوگل در موبایل انجام داده باشید، شاهد تغییرات جدید خواهید بود. هنگامی که موضوع خاصی را جستجو می‌کنید، گوگل نتایج را مشابه یک چرخ‌ و‌ فلک دوار موسوم به «تازه‌ترین و مناسب‌ترین مطالب» نشان می‌دهد. در عمل نتایج مطابق شکل زیر خواهد بود؛ این قابلیت برای وب‌سایت‌های خاص نیز کار می‌کند. به عنوان مثال، اگر کلمه‌ی Greece را جستجو کنید، لینک‌های رایج، مناطق دیدنی، نقشه‌ها، آخرین اخبار  و عکس‌های مرتبط را نشان خواهد داد.

علاوه بر این، برای یافتن سریع خدمات مورد نظر اطلاعات جزئی بیشتری بر روی نقشه‌های محلی گوگل نیز در دسترس قرار گرفته است. سازگاری با شبکه‌های اجتماعی و به خصوص گوگل پلاس و یوتیوب نیز در همین راستا پیش‌بینی شده است. گوگل وعده داد که در آینده‌ی نزدیک این قابلیت را  برای نشان دادن نتایج مدنظر کاربران، بهینه خواهد کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین