تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

احتمالا سونی موبایل در نسل بعدی ساعت‌هوشمند خود، اسمارت واچ ۴، استفاده از صفحه‌ی نمایش مستطیلی را کنار گذشته و سراغ صفحه‌ی نمایش جدید جاپان دیسپلی (JDI) برود. این صفحه‌ی ۱.۳۴ اینچی به شکل دایره است.

احتمالا سونی در نسل بعدی ساعت‌هوشمند خود، اسمارت‌واچ ۴ از صفحه‌ی نمایش دایره شکل جاپان دیسپلی استفاده خواهد کرد. این صفحه‌ی نمایش ۱.۳۴ اینچی رزولوشنی ۳۲۰ در ۳۰۰ پیکسلی دارد و در آن از ماژول ال‌سی‌دی توسعه یافته بر مبنای فناوری MIP‌ استفاده شده که بزرگ‌ترین مزیت آن مصرف پایین انرژی است.
در گجت‌های هوشمند و مخصوصا ساعت‌های‌هوشمند که این روز‌ها بسیاری از کمپانی‌های نام‌ آشنا محصولات خود را در این حوزه به بازار عرضه می‌کنند، عمر باتری یکی از مهم‌ترین مسائلی است که می‌تواند موفقیت یا شکست یک محصول را مشخص کند. سونی در اسمارت‌واچ ۳ از صفحه‌ی نمایش ال‌سی‌دی موسوم به Transflective استفاده کرده بود که این موضوع در کاهش عمر باتری ساعت سونی نقش پررنگی داشت. مصرف انرژی صفحه‌ی نمایش جدیدی که توسط JDI معرفی شده در مقایسه با صفحه‌ی نمایش Transflective کمتر از ۰.۵ درصد است.
این صفحه‌ی نمایش قادر است حتی در محیط‌های پرنور و زیر نور آفتاب نیز تصاویر روشنی را به نمایش بگذارد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین