تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

شاخه‌ی نروژ سامسونگ ممکن است برخی از ویژگی‌های گلکسی اس 6 سامسونگ را فاش کرده باشد. این شعبه‌ی رسمی سامسونگ سه شایعه را با همراهی سه تصویر عجیب و غریب منتشر کرده که بصورت زیرکانه‌ای به سه مورد از ویژگی‌های گلکسی اس 6 اشاره می‌کند.

 یکی از این شایعات با این عبارت همراه شده که «یکی از ویژگی‌های احتمالی، می‌تواند اسپیکرهای استریو در قسمت جلوی دستگاه باشد.» در شایعه‌ی دوم گفته شده «انتظار می‌رود گلکسی جدید دستگاهی با دوام باشد.» و در نهایت شایعه‌ی سوم مدعی است که «نمایشگر گلکسی جدید سامسونگ قرار است از سه جهت قابل دستیابی باشد.» شایعه‌ی اول تا پیش از این مطرح نشده بود اما شایعه‌ی دوم می‌تواند اشاره به بدنه‌ی فلزی دستگاه داشته باشد؛ در حالی که شایعه‌ی سوم به وضوح در خصوص سه‌وجهی بودن نمایشگر و خمیدگی آن در دو سو مطرح شده است. موارد دوم و سوم را در سفارش دات نت تایید کردیم و تردیدی نداریم که در گلکسی اس 6 اج شاهد آن‌ها خواهیم بود.

این یکی از موارد نادر است که سازنده‌ی گوشی هوشمند، مستقیما شایعات را در آغوش گرفته  و به آن‌ها دامن می‌زند. بنابراین احتمال این مساله که گلکسی اس 6 سامسونگ در مقابل ضربه و افتادن مقاوم باشد، نمایشگری سه‌وجهی داشته و در نهایت از اسپیکرهای استریو در قسمت جلویی بهره ببرد قوت می‌گیرد.
همچنین یک شمارش معکوس نیز در یکی از تصاویر قرار گرفته به زمان مراسم سامسونگ در تاریخ ۱۰ اسفند اشاره دارد. انتظار می‌رود در این مراسم که پیش از آغاز به کار نمایشگاه MWC 2015 برگزار می‌شود از گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج رونمایی شود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین