تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

Inboxیک اپلیکیشن کاربردی و نوآورانه در زمینه‌ی مدیریت ایمیل‌ها است که گوگل به تازگی اقدام به انتشار نسخه‌ی بومی و مخصوص آن برای دستگاه‌های iPad کرده است.

گوگل معمولا علاقه دارد خبرهایش را خودش برای اولین‌بار منتشر کند و هم‌اکنون نیز این کمپانی در سکوت خبری و بدون سروصدا اقدام به منتشر کردن نسخه‌ای از Inbox برای iPad به طور بومی و مخصوص در کشورهای محدودی از جمله آمریکا کرده است.

متاسفانه اگر از کاربران چند کشور خاصی که این بروزرسانی برای آن‌ها منتشر شده است نباشید نمی‌توانید این بروزرسانی را دریافت کنید. چند ساعت پیش نیز این بروزرسانی در استور اپل برای امریکایی‌ها منتشر شده است و به نظر می‌رسد که به زودی برای دیگر کشورها و استورها نیز منتشر شود. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که این بروزرسانی و پشتیبانی از iPad فعلا با همان شماره‌ی نسخه‌ی قبلی منتشر شده است، بنابراین اگر Inbox را در گوشی خود نصب دارید، پیغامی جهت وجود یک بروزرسانی برای آن دریافت نخواهید کرد. برای این کار ابتدا باید Inbox خود را حذف کنید، سپس دوباره اقدام به دانلود و نصب آن از اپ استور کنید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین