تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

یک مرکز خرید بزرگ دیگر با نام چارسو در جمهوری در حال شکل‌گیری است. سیاست این مرکز خریدِ بزرگ شبیه به بازار موبایل است و تلاش می‌کند تا برندهای معتبر را جذب کرده و فضای مناسبی را برای خرید مشتریان فراهم کند. امروز سامسونگ فروشگاه رسمی خود را در چارسو افتتاح کرد.

سامسونگ یک فروشگاه کامل از محصولات موبایل خود را در چارسو تاسیس کرده است. دوک پارک - مدیرعامل دفتر سامسونگ در ایران رسما در مراسم افتتاح این فروشگاه شرکت کرد. سامسونگ در این فروشگاه کلیه‌ی ابزارهای موبایل خود شامل تبلت‌ها، گوشی‌های هوشمند، گجت‌های پوشیدنی و لوازم جانبی مربوط به آن‌ها را به نمایش گذاشته است. در این فروشگاه کارمندانِ سامسونگ آماده‌ی ارائه‌ی راهنمای خرید به مشتریان هستند و کاربران نیز می‌توانند پیش از خرید کلیه‌ی محصولات سامسونگ را از نزدیک مشاهده کرده و با آن‌ها کار کنند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین