تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

همیشه آمار ضد و نقیضی در خصوص میزان گوشی‌های وارد شده به کشور وجود داشته، اما با در دست داشتن میزان فروش گوشی‌های به فروش رفته در بازار و آمار سازمان گمرک کشور می‌توان به این نتیجه رسید که در حدود ۹۱ درصد از گوشی‌ها بصورت قاچاق وارد شده و تنها ۹ درصد بصورت قانونی وارد کشور می‌شوند.

براساس گزارش منتشر شده توسط موسسه‌ی تحقیقاتی بیزینس مانیتور، میزان فروش گوشی‌های همراه در کشورمان بازاری ۱.۸ میلیارد دلاری را در سال ۲۰۱۳ داشته و نرخ متوسط رشد فروش گوشی‌ها بر اساس پیش‌بینی‌های این موسسه ۹.۱ درصد است.
با مقایسه‌ی آمار مربوط به گوشی‌های وارد شده از مبادی قانونی و همچنین میزان فروش گوشی‌ها در بازار، می‌توان به این نتیجه رسید که در حدود ۹۱ درصد گوشی‌ها بصورت قاچاق وارد شده و تنها ۹ درصد باقی مانده بصورت قانونی وارد کشور می‌شوند.
با احتساب آمار‌های فوق، ارزش گوشی‌های قاچاق وارد شده به کشور در سال ۱۳۹۱ در حدود ۱.۶۳۰ میلیارد دلار بوده است. این بدین معنی است که دولت در سال ۹۱، حدود ۱۶۳ میلیون دلار حقوق کمرگی را از دست داده است. عوارض واردات گوشی‌ها به کشور ۱۰ درصد است. در صورتی که مالیات بر ارزش افزوده را نیز به محاسبات اضافه کنیم، دولت سالانه ۲۰۰ میلیون دلار از محل قاچاق گوشی‌های همراه از دست می‌دهد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین