تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

سونی آخرین تجدید نظر در استراتژی خود را تا سال 2018 اعلام کرد؛ این کمپانی قصد دارد تمرکز خود را در بخش‌های سرگرمیِ سونی پیکچرز و پلی‌استیشن با هدف افزایش سوددهی حفظ کند.

سونی طی ۷ سال اخیر ۶ ضرر مالی را گزارش کرده است؛ سونی اعلام کرد که استراتژی جدید می‌تواند برای سال مالی ۲۰۱۷، در مجموع سود عملیاتی ۴.۲ میلیارد دلار را به همراه بیاورد. این کمپانی برای سال مالی ۲۰۱۳ خود، ضرری ۱.۲ میلیارد دلاری را به ثبت رسانده و انتظار دارد که برای سال مالی ۲۰۱۴ نیز یک ضرر دیگر با حجمی کمتر را تجربه کند.
جدا از بخش‌های پلی استیشن و سرگرمی(سونی پیکچرز) که اصلی‌ترین منبع سوددهی سونی خواهند بود، کسب و کارهای دیگر این شرکت در دو دسته جدا قرار می‌گیرند: واحدهایی که می‌توانند سطح خاصی از سود پایدار را تأمین کنند بر اساس سیاست «سوددهی پایدار» مدیریت خواهند شد و کسب و کارهای با ریسک بالا که سونی به روش «مدیریت فرار» آن‌ها را مدیریت خواهد کرد. به عنوان مثال کسب و کار محصولات مرتبط با تصویر برداری، و راه‌حل های مرتبط با صدا و تصویر در دسته‌ی سوددهی پایدار قرار خواهد داشت، زیرا سونی انتظار رشد زیادی را در این بخش ندارد. بخش‌های موبایل و تلویزیون در دسته‌ی مدیریت فرار قرار خواهند گرفت؛ به گفته‌ی سونی رقابت بازار در این بخش بسیار شدید است. 
سونی اعلام کرد که دقت بیشتری را در این بخش‌ها خواهد داشت و سرمایه گذاری‌هایش را به قصد رسیدن به یک سوددهی پایدار در این بخش‌ها محدود خواهد کرد. این کمپانی همچنین خبر می‌دهد که در این بخش‌ها شرکای جدیدی را نیز به منظور تغییر شرایط کسب و کار خود اختیار خواهد کرد. این کمپانی ژاپنی اضافه کرده که به حرکت خود در مسیر جداسازی بخش‌های دیگری از کسب و کار خود ادامه می‌دهد، اما نامی از این بخش‌ها نبرده است.
رویترز در گزارش‌های اخیر خود خبر داد که سونی بخش کسب و کار موبایل را در صورت ادامه‌ی ضرردهی، کنار خواهد گذاشت؛ اما گزارش امروز سونی صحت این مساله را نشان نمی‌دهد. بخش موبایل ممکن است جزو بخش‌هایی باشد که قرار است از این کمپانی جدا شوند شاید هم برنامه‌ای دیگری برای بخش موبایل در نظر گرفته شده باشد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین