تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

در حال حاضر HTTP یکی از اساسی ترین و البته پایه ای ترین استانداردهای اینترنت محسوب می شود و حالا پس از ۱۶ سال قرار است که این استاندارد به نسخه ی جدید خود یعنی HTTP/2 ارتقا یابد.

 مارک ناتینگهام مدیر کارگروه IETF HTTP (کار گروهی که مسئولیت توسعه ی استاندارد جدید را عهده دار بوده است) در وبلاگش آورده که کار نهایی سازی استاندارد جدید همین امروز به اتمام رسیده، و حال لازم است بازبینی ها اندکی در موردش صورت گیرد تا بتوان آن را به عنوان یک استاندارد قطعی منتشر و در مرورگرها و سرویس های وب مورد بهره برداری قرار داد.
HTTP/2 اولین به روز رسانی پروتکل HTTP از سال ۱۹۹۹ تا به اکنون محسوب می شود و قرار است مزایایی قابل توجه را به وب بیافزاید. بر اساس این استاندارد امکان بارگذاری سریعتر صفحات، پایداری بیشتر ارتباط و ارائه cache قوی تر از جانب سرورها فراهم خواهد گشت.
همچنین استاندارد مورد بحث قرار است به یکی از دردسرهای بزرگ توسعه دهندگان نیز خاتمه دهد. تا کنون به این قشر توصیه می شد تا درون صفحات خود تعداد زیادی درخواست مبتنی بر HTTP قرار ندهند زیرا ممکن بود بارگذاری صفحه با اشکال مواجه شود، این امر سبب می گشت آنها به تکنیک های بهینه سازی مختلفی برای کاهش درخواست های مذکور روی بیاورند. اما با قابلیت تسهیم سازی در نظر گرفته شده در HTTP/2 پاسخ درخواست های موجود در یک صفحه به صورت همزمان دریافت می گردند و بدین ترتیب از ایجاد اختلال در بارگذاری آن جلوگیری می شود.
HTTP/2 همچنین نیازمند حجم ارتباطات کمتری است که بر همین اساس امید می رود مقدار بار موجود بر روی سرورهای خدمات دهنده نیز کاهش یابد. قابلیت های جدید رمزنگاری و پشتیبانی  بهتر از API ها نیز از دیگر مشخصه های پروتکل جدید هستند.
در همین راستا گوگل چند روز پیش اعلام کرده که قصد دارد در مرورگر خود موسوم به کروم به صورت کامل به همین استاندارد تازه سوئیچ نماید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین