تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

گجت‌های‌هوشمند و اپلیکیشن‌های حوزه‌ی سلامتی اخیرا محبوبیت بیشتری دارند. سوفیا یک طناب هوشمند است که می‌تواند میزان کالری سوزانده شده را نیز نمایش داده و کاربران را در رسیدن به اهداف تعیین شده یاری دهد.

اپلیکیشن‌ها و گجت‌های حوزه‌ی سلامتی اخیرا محبوبیت بالایی کسب کرده‌اند. سوفیا یکی از گجت‌هایی است که این روز‌ها در حال کسب سرمایه‌ی اولیه از کیک‌استارتر است. با استفاده از این طناب هوشمند می‌توان به اپلیکیشن مربوط در گوشی‌هوشمند متصل شد و اطلاعات مورد نظر را ثبت کرد.
تمامی ماژول‌های الکترونیک مورد استفاده در این طناب هوشمند در دسته‌ها تعبیه شده و می‌توان با استفاده از بلوتوث به اپلیکیشن مربوطه روی گوشی‌های اندرویدی و iOS متصل شد. اپلیکیشن توسعه یافته می‌تواند در کنار اپلیکیشن iOS Health برای آیفون و GoogleFit در اندروید کار کند. داده‌های جمع‌آوری شده در زمان کار با این طناب، بصورت موقت روی گجت ذخیره می‌شوند و در زمان اتصال به گوشی، تمامی موارد در اپلیکیشن محاسبه شده و نمایش داده خواهند شد. از قابلیت‌های این گجت می‌توان به شمارش تعداد پرش‌های انجام شده نیز اشاره کرد که روی صفحه‌ی نمایش کوچک OLED در روی دسته نمایش داده خواهد شد.

در داخل دسته‌های این طناب سنسور شتاب‌سنج سه بعدی در کنار یک سنسور نوری برای محاسبه‌ی دقیق فعالیت‌های ورزشی انجام شده، قرار گرفته است. FitFox تیمی است که این گجت را توسعه داده و برای بهبود هرچه بیشتر ارگونومی دسته‌های طناب، تغییراتی را در نحوه‌ی طراحی اعمال کرده است. یک وجه دسته‌ی طراحی شده بصورت تخت اما کمی پیچ خورده طراحی شده که لایه‌ای از چرم روی آن را پوشش داده است. طرف دیگر نیز کمی تراش خورده تا در زمان استفاده این طناب از دستان کاربر سُر نخورد.
براساس اطلاعات ارائه شده این طناب بسیاری کاربردی است و استفاده از آن نیز به دلیل قرار گرفتن کف دست در قسمت چرمی، بسیار لذت بخش است. با استفاده از اپلیکیشن این گجت می‌توانید رقابت‌هایی را با خود یا دوستانتان برای ثبت رکوردهای بهتر داشته باشید. این گجت جالب توجه در حال حاضر در کیک‌استارتر با قیمت ۴۵ دلار به فروش می‌رسد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین