تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بعد از خرید کلاینت ایمیل و اپلیکیشن محبوب Sparrow در سال 2012 توسط گوگل، سرانجام این سرویس از روی فروشگاه برنامه Apple حذف شد. برای جزئیات بیشتر در این رابطه با ما همراه شوید.

گوگل با خرید اپلیکیشن موفق و محبوب Sparrow در سال 2012 و تصاحب کاربران این شبکه، اکنون به کار این کلاینت ایمیل پایان داده است. گوگل با حذف هر دو نسخه مک و iOS این اپلیکیشن از روی فروشگاه برنامه iOS، از این به بعد تمرکز کامل خود را بر روی اپلیکیشن Inbox by Gmail قرار خواهد داد.
استارت‌آپ Sparrow در زمان راه اندازی، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کرد و همین توجه سبب علاقه گوگل به خرید این شرکت شد. بعد از تصاحب این استارت‌آپ توسط گوگل و پشتیبانی کمتر توسعه‌دهندگان از آن، این اپ روندی نزولی را طی کرد.
اپلیکیشن Sparrow، تاکنون نه برای iOS 8 بروزرسانی شده و نه نسخه مک آن بعد از قرار گرفتن در زیر چتر گوگل بروزرسانی شده است. به همین خاطر حذف این اپلیکیشن از روی فروشگاه برنامه Apple جای تعجب چندانی را باقی نمی‌گذارد. همچنین گفتنی‌ است که برخی از توسعه‌دهندگان و افراد اصلی این پروژه برای ساخت اپلیکیشن Inbox by Gmail به گوگل پیوسته‌اند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین