تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

تهیه‌ی نقشه‌ی دو بعدی مربوط به سیگنال وای-فای ممکن بود، اما یکی از کاربران یوتیوب ویدئویی منتشر کرده و نشان داده که با استفاده از روش ابداعی وی می‌توان نقشه‌ی سه بعدی وای-فای را نیز تهیه کرد.

CNLohr یکی از کاربران یوتیوب است که با انتشار ویدئویی نشان داده که امکان ثبت نقشه‌ی سه بعدی وای‌فای وجود دارد. وی برای ساخت این دستگاه از یک تراشه‌ی ESP8266 استفاده کرده است. فرآیند تولید نقشه‌ی سه‌بعدی با استفاده از ابزار تولید شده توسط این کاربر چندان ساده نیست و با توجه به اینکه این دستگاه باید با استفاده از دست تمام محیط را اسکن کند، پس یک کار طاقت فرسا است. وی برای تسهیل امر اسکن محیط، از یک دستگاه CNC استفاده کرده و با قرار دادن سنسور روی آن، تمام محیط را با دقت بیشتر و سرعت بالاتری اسکن کرده است.
بورد مورد استفاده توسط این کاربر از یک تراشه‌ی ESP8266 تشکیل شده که یک ال‌ای‌دی با قابلیت نمایش چند رنگ روی آن تعبیه شده است. با اتصال این بورد به شبکه‌ی وای‌فای و پینگ کردن شبکه بصورت مداوم، قدرت سیگنال دریافت شده و سپس در قالب رنگ‌های از پیش تعیین شده نمایش پیدا می‌کند. با روشن شدن ال‌ای‌دی دوربین تصاویر را ضبط کرده و با کنار هم قرار دادن نور ال‌ای‌دی که به رنگ‌های آبی، سبز، نارنجی و قرمز نمایش داده شده، تصاویری سه‌بعدی از وضعیت سیگنال وای‌فای در یک محیط تهیه می‌شود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین