تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بسیاری از کاربران محصولات اپل از سرویس آیکلاد، برای ذخیره‌سازی فایل‌های خود بهره می‌برند. در این راستا مایکروسافت نیز  پشتیبانی از آیکلاد را برای نسخه iOS آفیس فراهم کرد.  

تاکنون کاربران iOS امکان ذخیره مجموعه نرم‌افزارهای آفیس شامل وُرد، پاورپوینت و اکسل را در آیکلاد نداشتند. در ابتدا مایکروسافت فقط امکان ذخیره فایل‌ها را در سرویس ابری خود یعنی وان‌درایو فراهم می‌کرد، اما با تغییرات جدیدی که این کمپانی اعمال کرده می‌توان فایل‌ها را در آیکلاد نیز ذخیره کرد. کاربران باید از طریق منوی "موارد بیشتر " به اسناد iCloud دست یابند، ضمن اینکه محدودیت‌هایی هم در زمینه‌ی نوع فایل‌ها وجود دارد، برای مثال امکان ویرایش فایل‌های متنی که توسط سایر اپلیکیشن‌ها مانند iWork کار شده وجود ندارد.
مایکروسافت در وبلاگ خود اعلام کرد:
این تغییرات ممکن است خیلی ناچیز به نظر بیاید، اما ویژگی‌های جدیدی که اضافه می‌شود گامی بزرگ برای یکپارچه سازی سیستم اپلیکیشن‌ها و سرویس‌هایی است که کاربران از آن‌ها بیشتر استفاده می‌کنند.
در حال حاضر، پشتیبانی از برنامه‌های شخص ثالث فقط برای پلتفرم iOS فراهم شده است، اما مایکروسافت امیدوار است در آینده‌ی نزدیک تغییراتی در اپلیکیشن‌های اندروید و ویندوز ۱۰ ایجاد شود. بعلاوه، این کمپانی یک برنامه مکمل برای ذخیره‌سازی ابری خود ارائه کرده است، در این راستا برنامه‌های شخص ثالث می‌توانند سازگاریِ سرویس خود را با آفیس یکسان کنند. این تغییرات تنها چند ماه بعد از اینکه مایکروسافت اعلام کرد کاربران می‌توانند فایل‌های خود را از داخل دراپ‌باکس ویرایش کرده و ذخیره کنند، انجام شد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین