تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

احتمالا خبرهایی پیرامون کیم دات‌کام مدیر سایت مگاآپلود شنیده‌اید؛ کیم در سال ۲۰۱۲ به خاطر تسهیل دانلود غیرقانونی به دستور پلیس فدرال آمریکا در نیوزیلند بازداشت شد. اما او تنها کسی نیست که مورد درخواست کیفری آمریکا قرار گرفته است. اندروس‌نام برنامه‌نویس سرشناس مگاآپلود به دلیل نقض قوانین کپی‌رایت به یک سال زندان محکوم شد.

اندروس نام برنامه‌نویس ۳۶ ساله که در هلند زندگی می‌کند، هفته گذشته با دریافت حکم بازداشت به آمریکا سفر کرد. وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد که اندروس به دلیل تعدی از قوانین کپی‌رایت به یک سال زندان محکوم شد.اندروس از وجود محتوای فایل‌های کپی‌رایت در سایت مگاآپلود مطلع بود. این فایل‌ها شامل محتوای دارای حق کپی از موشن‌پیکچرز و برنامه‌های تلویزیونی بوده و حتی برخی از این آن‌ها در لیست عدم تکثیر اف‌بی‌آی است. به گفته دادگاه، اندروس اعتراف کرد که شخصا این فایل‌ها را از سایت مگاآپلود نیز دانلود کرده است.
کیم دات‌کام در حساب توئیتر خود، نظام قانونی آمریکا را برای این تصمیم محکوم کرد. روتکن، وکیل مگاآپلود با انتشار بیانیه‌ای گفت:
می‌توان از موقعیت اندروس برای عدم محکومیت استفاده کرد، زیرا اندروس استونیایی بوده و در یک کشور خارجی زندگی می‌کند، به همین دلیل احتمال ارتکاب جرم وجود داشته و توانایی دفاع از خود را ندارد؛ دادگاه نیز از شرایط مالی ضعیف اندروس سواستفاده کرده است. حقایق ذکر شده در دادگاه یعنی نقص قوانین کپی‌رایت فضای ابری، جزو مسائل کپی‌رایت ثانویه بوده و جرم جنایی محسوب نمی‌شود. ظاهرا دادگاه اندروس را متقاعد کرده بود که اعتراف کند کیم برای حفظ قوانین کپی‌رایت تلاشی نکرده و وزارت دادگستری ضعف خود را در برابر حکم مگاآپلود نشان داد؛ زیرا می‌توانست بجای اجرای این حکم، اعلانیه‌ای را به منظور نقض کپی‌رایت در سایت آپلود کرده و دسترسی مستقیم را برای حذف کردن فایل‌ها و لینک‌های غیرقانونی داشته باشد.
پیش از این مگاآپلود در سال ۲۰۱۲ نیز به دلیل نقض آشکار و گسترده‌ی کپی‌رایت مورد درخواست کیفری قرار گرفته و تمامی مدیران سایت توسط پلیس فدرال آمریکا و نیوزیلند دستگیر شده بودند. پلیس فدرال این سایت را از دسترس خارج کرده و کیم را متهم کرد که بیش از ۵۰۰ میلیون دلار به دارندگان پروانه‌های حق پخش ضرر زده‌است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین