تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد


MeccaNoid روبات اسباب‌بازی که بیشتر به خاطر ظاهر تشکیل شده از پیچ و مهره شناخته می‌شود. مکانو، کمپانی تولید کننده این روبات‌ها، دو نوع متفاوت از مکانوید را برای سال ۲۰۱۵ در نظر گرفته‌ که کاربران می‌توانند خود این دو روبات را بسازند.

 MeccaNoid یک سیستم روباتیک جدید از شرکت Meccano است که قیمت آن ۳۹۹ دلار است. نمونه‌ی بزرگ‌تر مکانوید یک روبات ۱.۲ متری شبیه به انسان با قابلیت تشخیص صدا و گفتگو است. از همه مهم‌تر، هنگامی که روبات در حالت دریافت اطلاعات است، کاربران با حرکت دادن فیزیکی روبات می‌توانند حرکات سفارشی خودشان را برای روبات بسازند. این حرکات و صداها در حافظه ذخیره شده و می‌توانند بعدا با یک دستور صوتی ساده فراخوانی شوند.

 همان‌طوری که در شکل مشاهده می‌کنید، مکانوید در دو نسخه‌ی بزرگ و کوچک تولید شده است؛ نسخه‌بزرگ G15 KS نام دارد که طول آن ۱.۲ متر است. کاربران می‌توانند گوشی هوشمند خود را به روبات از طریق بلوتوث وصل کنند؛ مکانوید از زبان برنامه‌نویسی LIM برای تقلید صدا و حرکات انسان استفاده می‌کند. همچنین کاربران می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن موجود در گوشی هوشمند، روبات را جهت انجام حرکات کنترل کنند. شاید کمی پیچیده به نظر بیاید، اما به گفته‌ی کمپانی تولید کننده، تنها ابزار لازم برای مونتاژ این روبات آچار و پیچ‌گوشتی است. کاربران می‌توانند تمامی اشکال عجیب و غریبی را برای این روبات بسازند. نسخه‌ی کوچکتر که شبیه شخصیت کارتونی WALL-E  دارد، برای کسانی که طول و قیمت روبات مهم است ساخته شده و ۱۷۹ دلار قیمت دارد. مکانوید بزرگتر هم دارای قیمتی ۳۹۹ دلاری است که هردو برای رده‌ی سنی ۱۰ سال به بالا طراحی شده و در پاییز ۲۰۱۵ روانه‌ی بازار خواهند شد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین