تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

یک شرکت برنامه‌نویسی هلندی برنامه‌ای را برای آیفون طراحی کرده‌ که با استفاده از ضربان قلب کاربر کنترل می‌شود.با سفارش دات نت همراه باشید
Skip a Beat (پرش با ضربه) نام بازی است که از قابلیت اپل برای سنجش ضربان قلب کاربر استفاده می‌کند.این قابلیت درست مشابه برنامه Cardiio و یا سنسور تشخیص ضربان در مدل گلکسی S5 سامسونگ است.
کاربر در این بازی پیش از ورود به هر مرحله باید انگشت خود را برروی دوربین و نور فلش موبایلش قرار دهد و نور فلش با عبور از پوست نبض، ضربان قلب وی را اندازه‌گیری می‌کند.Skip a Beat یک بازی بی‌پایان است که در آن بازی‌کننده باید با پرش از روی قورباغه‌ها بدون اینکه به پرنده‌ها و سایر اجسام فضایی برخورد کند، حرکت کرده و امتیازهای مورد نیاز را جمع‌آوری کند.
چالش مهم این بازی این است که ضربان قلب کاربر در هر مرحله باید در رنج تعیین شده قرار گیرد و بنابراین هرقدر که ضربان قلب بازی‌کننده بالاتر برود، سرعت بازی و پرش‌ها نیز بیشتر خواهد شد.
بر این اساس بازی‌کننده‌ای موفق به جمع‌آوری امتیازات بیشتری است که بتواند ضربان قلب را کنترل کرده و آن را پائین نگه دارد.مدیر عامل شرکت تولید کننده این بازی هدف از تولید آن را «آگاه کردن بازی‌کننده از ضربان قلب خود» می‌داند.
به گفته وی در واقع این بازی می‌خواهد به کاربر نشان دهد که اگر مقدار زیادی کافئین مصرف کند و یا دچار مشکل بدخوابی باشد، چه اتفاقی برای قلب وی خواهد افتاد.این بازی به طور متناوب ضربان قلب کاربر را اندازه‌گیری می‌کند و به همین دلیل کاربر در هر لحظه نبض خود را در دست خواهد داشت. مدیر عامل این شرکت نرم‌افزاری معتقد است همین امر باعث می‌شود افرادی که دچار مشکلات قلبی بوده و ضربانشان نامتناسب است از این مشکل خود آگاه شوند.
این بازی با قیمت ۱.۹۹ دلار در اپ استور قابل خریداری است و بنا به اعلام شرکت تولید کننده، هنوز تصمیم برای تولید یک بازی مشابه برای کاربران اندرویدی گرفته نشده است.

سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین