تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

گوگل رسما اعلام کرده که خدمات یاد شده را از ۲۰ آوریل سال ۲۰۱۵ یعنی ۵ روز دیگر برای همیشه از دسترس خارج خواهد کرد. با این حساب Helpouts هم به جمع دیگر خدمات بازنشسته شده گوگل شامل ریدر، لتیتیود، Schemer و … خواهد پیوست.

گوگل Helpouts را کمتر از دو سال قبل راه اندازی کرده بود تا کاربران با پرداخت پول بتوانند توصیه ها و راهنمایی هایی را در قالب درس های مختلف از متخصصان حوزه های مختلف دریافت نمایند. بخشی از این خدمات هم به صورت رایگان ارائه می شد.

از جمله حوزه های درسی سرویس Helpouts عبارت بودند از عکاسی، سخنرانی، ریاضیات، علوم تجربی، هنر و … بعد از مدتی حتی توصیه های پزشکی هم به این سرویس اضافه شد، اما تمامی این اقدامات نتوانست باعث افزایش محبوبیت و تعداد کاربران خدمات مذکور شود.

گوگل پس از محبوبیت برنامه های همراه برنامه اختصاصی این سرویس را هم عرضه کرد، اما تخصصی بودن بیش از حد آن باعث شد تا استقبال شایانی از آن به عمل نیاید. این شرکت خود در بیانیه ای که به همین منظور صادر کرده عدم استقبال کافی را دلیل تعطیلی helpouts دانسته است.

کارشناسان دسترسی رایگان به انبوه ویدیوهای تخصصی در یوتیوب را از جمله دیگر دلایل مهم تعطیلی این سرویس و عدم استقبال از آن دانسته اند. کاربران می توانند ویدیوهای خود در این سرویس را حداکثر تا تاریخ اول نوامبر دانلود کنند و بعد از این تاریخ همه آنها از سرورهای گوگل حذف می شوند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین