تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

چند روز پیش مایکروسافتنسخه‌ی پیش نمایش ویندوز ۱۰ را برای گجت‌های موبایل منتشر کرد، اما تنها شمار محدودی از گوشی‌های‌هوشمند سری لومیا امکان نصب این نسخه از سیستم عامل مایکروسافت را داشتند. حال یکی از توسعه‌دهندگان روشی را برای استفاده از ویندوز ۱۰ برای موبایل روی تمام گوشی‌های لومیا یافته است.با سفارش دات نت همراه باشید

چند روز پیش مایکروسافت نسخه‌ی پیش نمایش ویندوز ۱۰ را برای گوشی‌های‌هوشمند سری لومیا منتشر کرد. پس از انتشار این نسخه مشخص شد که به دلیل وجود شماری از مشکلات، مایکروسافت این نسخه از ویندوزفون را در حال حاضر تنها برای شماری از گوشی‌های‌هوشمند سری لومیا منتشر کرده است. اما به نظر می‌رسد راهی برای نصب ویندوز ۱۰ روی سایر گوشی‌های‌هوشمند سری لومیا وجود دارد، چراکه یکی از توسعه‌دهندگان روشی را برای اینکار یافته است.
البته باید به این نکته اشاره کرد که نصب نسخه‌ی پیش نمایش، خود به تنهایی می‌تواند مشکلاتی را برای کاربران ایجاد کند و طبیعتا نسخه غیررسمی احتمالا مشکلات و باگ‌های بیشتری خواهد داشت. از این‌رو مسئولیت نصب پیش نمایش ویندوز ۱۰ روی گوشی‌های سری لومیا که پشتیبانی نمی‌شوند، بر عهده‌ی خود کاربر است.
براساس توضیحات یک توسعه‌دهنده‌ در انجمن XDA، با این روش Windows Insider مایکروسافت داده‌های ساختگی را دریافت کرده و به این نتیجه می‌رسد که گوشی مورد نظر لومیا ۶۳۵ است. علاوه بر این موضوع باید کد گوشی را نیز به‌گونه‌ای عوض کرد تا کد مناسب کشوری که ویندوز 10 برای آن منتشر شده، در اختیار اپلیکیشن قرار گیرد.

هرچند این فرآیند کمی پیچیده به نظر می‌رسد، اما برخی از کاربران حتی موفق شده‌اند با استفاده از این روش نسخه‌ی پیش نمایش ویندوز ۱۰ را روی گوشی‌های‌هوشمندی نظیر اچ‌تی‌سی وان M8 برای ویندوز نصب کنند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین