تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بخش Wishlist یا علاقه‌مندی‌های گوگل پلی ممکن است بدون استفاده و کاربرد به نظر برسد. در این قسمت شما نمی‌توانید لیست خواسته‌های خود را به اشتراک بگذارید و دیگران نمی‌توانند از تخفیفی که در لیست شما ایجاد شده استفاده کنند. اما ساخت این قسمت در گوگل پلی بدون هدف نبوده و در ادامه شما را با کاربرد‌های آن آشنا می‌کنیم.

لیست علاقه‌مندی‌ها یا خواسته‌های شما در گوگل پلی ساختاری نسبتا ساده دارد. اما Wishlist گوگل پلی کجاست و چگونه می‌توان اپلیکیشن‌هایی را به آن اضافه کرد؟  این لیست در منوی کشویی سمت چپ گوگل پلی حضور دارد و در هر بخش یا دسته بندی گوگل پلی که باشید با کشیدن این منو از سمت چپ نمایشگر به میانه صفحه می‌توانید آن را مشاهده کنید. برای اضافه کردن هر اپلیکیشن اگر به صفحه مخصوص آن برای دانلود وارد شوید، گزینه‌ای شبیه به آیکون بوک‌مارک را در بالای گزینه دانلود مشاهده خواهید کرد. با تپ کردن بر روی این آیکون، اپلیکیشن مورد نظر شما به Wishlist اضافه خواهد شد.

اما موارد استفاده Wishlist چیست؟ لیست علاقه‌مندی‌ها شما می‌توانند به منظور رسیدن به اهداف متفاوتی مورد استفاده قرار گیرد. اما در درجه اول برای برنامه‌هایی استفاده می‌شود که شما قصد خرید آن‌ها را دارید. اگر یک اپلیکیشن‌ را هم‌اکنون دیدید و در تلاش هستید تا بعدا آن را خرید کنید، لیست علاقه‌مندی‌‌ها یا Wishlist بهترین راه نگه‌داری همه این برنامه‌ها است. همچنین اگر فکر می‌کنید یک برنامه در حال حاضر قیمت گرانی دارد و ممکن است در آینده تخفیف بخورد یا قیمت آن کاسته شود، قطعا اضافه کردن آن به Wishlist و چک کردن دوره‌ای آن بهترین راه است. حتی برای خرید نسخه‌های اصلی سریال‌ها نیز این لیست مورد استفاده قرار می‌گیرد.

همچنین ممکن است شما در آینده‌ قصد داشته باشید یک ساعت هوشمند مبتنی بر اندروید ویر همچون موتو ۳۶۰ تهیه کنید. با استفاده از لیست علاقه‌‌مندی‌ها می‌توانید اپلیکشین‌هایی که دوست دارید بعدا در ساعت خود به کار بگیرید، نگه‌داری کنید. این لیست حتی برای تجربه و آزمایش اپلیکیشن‌های شخصی‌سازی همچون لانچر‌ها در گوشی هوشمند نیز می‌توانید محلی خوب باشد. اما شما از Wishlist به چه منظوری استفاده می‌کنید؟


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین