تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

این سیستم تایید صلاحیت دو مرحله ای برای نرم افزارهای iMessages  و  FaceTime و بر روی رایانه های مک و همین طور تبلت آی پد و گوشی آیفون قابل استفاده است.با این تغییر یک لایه جدید امنیتی به برنامه های یاد شده اضافه می‌شود تا کاربران نگران سرقت اطلاعات خود نباشند. در این سیستم کاربران ابتدا با نام کاربری و کلمه عبور وارد سرویس های یاد شده می گردند و پس از آن باید یک کد امنیتی دیگر را نیز برای تایید حساب های خود در این دو سرویس وارد نمایند.
اپل پیش از این امکانات یاد شده را در مارس سال ۲۰۱۳ به سرویس‌های آی تیونز و آی کلود افزوده بود. عموم کاربران از این تغییرات در اپل اظهار خرسندی کرده اند، به خصوص که این شرکت در ماه های گذشته هدف حملات گسترده هکری بوده است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین