تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

استفاده از صفحه‌ی نمایش لمسی در بسیاری از کاربردها تعامل با گجت‌های هوشمند را برای کاربران تسهیل کرده است، حال آنکه کار با پنل‌های لمسی برای دی‌جی‌ها و افرادی که با موسیقی سر و کار دارند، سخت است، اما با کلید‌های چرخان Tuna می‌توان این مشکل را حل کرد.

 همانطور که گفتیم با پیشرفت‌های صورت گرفته در مورد توسعه‌ی فناوری‌های مرتبط با صفحات نمایش لمسی، استفاده از این ماژول‌ها در انواع گجت‌ها بسیار فراگیر شده و با نگاهی به اطراف خود می‌توان حضور پرتعداد گجت‌های مجهز به این فناوری را به عینه دید، هرچند صفحات نمایش لمسی در زمینه‌ی موسیقی چندان کارها را راحت نکرده است. کمپانی One با تولید کلید‌های چرخان فیزیکی، راه‌حلی برای این مشکل پیدا کرده است.

با استفاده از کلید‌های چرخان یا Tuna Knob می‌توان همچون قلم‌های استایلوس، صفحات نمایش لمسی را بدون نیاز به انگشت و از طریق وسیله‌ی دیگر لمس کرد که در این مورد خاص، کلید چرخان جداشدنی است. از جمله‌ی اپلیکیشن‌هایی که می‌توان این گجت را با آن مورد استفاده قرار داد& Korg Ims-20، Touchable و Dj هستند.اگرچه این گجت نمی‌تواند جای سخت‌‌افزار اصلی ویرایش موسیقی را بگیرد، اما به این روش استفاده از پنل‌های لمسی را در حوزه‌ی موسیقی بسیار تسهیل کرده است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین